Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

"piknik Na 2-oo" Ruda Śląska- Kontynuacja Zeszłego Pierwszego Zlotu Motocyklowego


Rekomendowane odpowiedzi

Wydawało mi się ,iż umieszczałam tu duuuużo wcześniej info o tej imprezie ... Jednak miałam niedawno awarię kompa a już ostatnio padł nawet net z D2 Direct- a nie umiejąc znaleźć tamtego posta - zakładam ponownie ten temat... Jeśli jednak jest - proszę moderatorów o jakoweś połączenie "dwóch w jedno " .....................................................................................................................................W tym roku znowu pod patronatem Prezydenta i ale nie jako impreza towarzysząca Dniom Rudy Śląskiej ... - nie w czerwcu i na nowym miejscu... Ale będzie .... Jako "Piknik na 2-oo" ( Piknik na dwóch kołach ) . 31 lipca godz 17 .00 początek - zakończenie 2-ego sierpnia godz..... Miejsce.... KS "Slavia "Ruda Śląska ul.Sosinki 1.... Dla milusińskich zamówiliśmy: Paint Ball ,zamki dmuchane ,trampolinę , małe autka i motorki jako ,że impreza ma mieć typowo rodzinny charakter i dlatego nie określam dokładnie do której mniej więcej będzie trwać. Plan imprezy 31 lipiec godz.17.00 rozpoczęcie imprezy ( oczywiście Ci co przyjadą wcześniej nie będą podpierać bramy do otwarcia ) koncerty: godz. 20.00 „Who Konows „ godz. 21.00 „Hej Joe „ godz. 22.00 „Square” godz. 23.00 Friday" 01 sierpnia - godz.12.00 zbiórka na Paradę godz.13.00 wyjazd I części Parady - rowerzystów po ich powrocie na Stadion "SWlavi" wyjazd II części Parady -motocyklistów Trasa Parady: Od Stadionu "Slavia" - ulicą Kędzierzyńską ,Ogrodową , Piastowską ,Matejki ,Orzegowską ,Kard.Hlonda,Joanny, K.Goduli, Dworcową ,Zabrzańską , Wolności, Staromiejską, Torową - i wracamy na Stadion "Slavi". koncerty: godz.18.00 "Nemeless" godz.20.00 "Rocky Road" godz.22.00 "Sabaoth" godz.23.30 "Katowicka Grupa Blusowa 51" 02 sierpnia - od "pobudki " do którejś tam godzimy- zabawa typowo rodzinna -czyli dla mieszkańców mojego miasta , którzy zechcieliby miło spędzić czas być może jeszcze wśród pozostałych na "placu broni " motomaniaków , do której - nie sprecyzowane choć teren mamy na cały dzień - ale to zależy od pogody i ilości uczestników .Jedno już znowu jest załatwione : zaszczycą nas swoją wizytą dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka w Rudzie Śląskiej ( chciałam przywieżć z wszystkich Domów Dziecka z Akcji -ale nie znalazłam przewoźników ,którzy by charytatywnie przywieźli z tamtych Domów Dziecka ). Uwaga wszyscy motomaniacy : bierzcie dodatkowe kaski - dla tych dzieciaków z Domów Dziecka - oczywiście starszych -no i dla ewentualnych innych chętnych "plecaczków".Patronat : 1.Prezydent Miasta Ruda Śląska Andrzej StaniaPatronat medialny: " Świat Motocykli " , " Wiadomości Rudzkie ". "TV- S ", " Silnet " Sponsorzy: 1..Bram-Plast SC. Pluszyński P., Wieczorek E. 41-710 Ruda Śląska, 1 Maja 318 woj. Śląskie, pow. Ruda Śląska, gm. Ruda Śląska Branża: Budowlane inwestycje 2.Firma Budowlana "POLCZYK" Adres: Kochłowicka 31, 41-706 Ruda Śląska Branża:* Usługi remontowe i budowlane 3.P.U.H. OTMIS - reklama, poligrafia Adres: Niedurnego 38c, 41-709 Ruda Śląska 4.MOTO -TORRES Świętochłowice ul. Katowicka 76 Branża: serwis ogumienia i motocykli. No i jak zwykle : czekam na Was wszystkich -co maja czas i ochotę na super zabawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wprawdzie niby już mamy to w kieszeni ,ale papierek musi być...Jednak już ogłaszam ,że od tego roku w naszym mieście impreza "Piknik na dwóch kołach " będzie miała Paradę w dwóch etapach :1. Parada rowerzystów2. Parada motocyklistów.Jak ?Ano dnia 01 sierpnia o godzinie 12.00 jest zbiórka na ul.Sosinki 1 ( wjazd na teren Stadionu "Slavi") rowerzystów i motocyklistów.O godz.13.00 wyjeżdżają rowerzyści -gdy wrócą - wyjeżdżają motocykliści...Oczywiście w moich poczynaniach zawsze mam swoje ukryte zamiary Od kiedy zaczęłam robić Parady - chciałam zwrócić uwagę na fakt coraz większej liczby motocyklistów w naszym mieście - oraz pokazać ,że nie taki straszny diabeł jak go malują czyli my Po drugie - marzyło mi się pomóc rowerzystom ,w sprawie ścieżek rowerowych w naszym mieście - sama kiedyś dojeżdżałam do pracy i z pracy rowerem i wiem co to za mordęga...Rowerzyści pokażcie ,że jest Was ( Nas ) naprawdę dużo ,i najwyższy czas by planując drogi -pomyśleć i o tych co chcieliby bezpiecznie z nich korzystać,nie tylko tych co mają miedzy kołami silnik Trasę Parady wyznaczyłam : od Stadionu "Slavi " poprzez Orzegów ,Godulę ,Chebzie ,Karmańskie - z powrotem na Stadion "Slavię".Tym razem nie wjeżdżamy w centrum Miasta - wiadomo remonty..Kochani -wiadomo - w tym roku 50-lecie Rudy Śląskiej- i marzyłoby mi się aby było dużo fan z herbem naszego Kochanego Miasta.Fany są do kupienia w Urzędzie Miasta... Małe chorągiewki może już też tam będą do kupienia -ale producent nie może znaleźć odpowiedniego pigmentu na szaty św. Barbary... A wiadomo- co przepisy -to przepisy... A tak chciałam aby na każdym rowerze i na każdym motorze była taka chorągiewka...Kapele już stroją instrumenty Żarło się już produkuje ,browarek procentuje a indians odtańcowują taniec pogody Czekam na Was Kochani- Ci co znają mnie jak w takich momentach się wzruszam - nie będą zdziwieni moimi łzami radości ,miłości i oddania...Uwaga Grupa Organizacyjna z mojego Pierwszego Zlotu !!!20 lipca godz.17.00 - u mnie na Chebziu następne zebranie organizacyjne...Uwaga właściciele busów w następujących miastach :Bytom ,Zabrze,Ruda Śląska ,Świętochłowice ,Chorzów, Katowice ,Mysłowice-potrzebny jest bus z każdego miasta aby przywieźć po parę dzieci z Domów dziecka z Pamiętnej Pierwszej Akcji Mikołaje na Moto- Śląsk... Oczywiście -charytatywnie...Dnia Dziecka im nie zdążyłam zrobić - niech chociaż tymi atrakcjami dla dzieci sprawię im radość... Wierze ,że tak jak przy Mikołajach - tak i teraz otworzą się Wasze serca ...Oczywiście wszystkie dzieciaczki - nie tylko z naszego miasta będą mogły pocieszyć się zabawą na tych sprzętach - wierzę ,że całymi rodzinami zawitacie do nas... Wszak to Drugi Zlot a Pierwszy Piknik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już dwa tygodnie tylko do dnia "Pikniku na dwóch kołach " - dnia zwycięstwa czy dnia zagłady ???? Cóż jakby nie było -wierze ,ze Ci co przyjadą będą bawić się u nas wyśmienicie .... Sorki za niedogodności ,za niedociągnięcia lub inne draństwa co mogą wystąpić- zawsze powtarzam ,jestem nowicjuszką i uczę się od tych wspaniałych organizatorów - co zresztą życzliwie udzielają mi wskazówek- za co serdecznie im z całego serca dziękuję Dzięki tym wszystkim co życzliwymi słowami dodają mi otuchy- dzięki za to ,że we mnie wierzycie - ja wierzę w Was ,że pomimo czegoś tam co będzie może nie tak- będziecie miło wspominać tą imprezę....P.S. Nie podałam do tej pory ceny wjazdu -ponieważ z Marcinem jeszcze "debatowaliśmy " no i teraz mogę Wam już podać :wjazd 10 zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.