Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

I ZagŁĘbiowski Zlot Motocyklowy GÓra Św. Doroty 09.08.2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,Wie Pan co,Panie Dudek Jankowi sie nie dziwie bo mlody chlopak ale Pan Starszy facet co pozjadal wszystkie rozumy i nie potrafi ustapic...to nawet dzieci w przedszkolu wiedza ze glupszym sie ustepuje...jednak dojrzalszym okazal sie Janek bo nie odpowiedzial na obrazliwe slowa z Pana strony...Janek wpisal dwa nie obrazliwe posty za które zostal oczerniony caly Klub FAITHLESS tak sie nie robi badzmy powaznymi ludzmi...FAITHLESS FOREVER...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,Wie Pan co,Panie Dudek Jankowi sie nie dziwie bo mlody chlopak ale Pan Starszy facet co pozjadal wszystkie rozumy i nie potrafi ustapic...to nawet dzieci w przedszkolu wiedza ze glupszym sie ustepuje...jednak dojrzalszym okazal sie Janek bo nie odpowiedzial na obrazliwe slowa z Pana strony...Janek wpisal dwa nie obrazliwe posty za które zostal oczerniony caly Klub FAITHLESS tak sie nie robi badzmy powaznymi ludzmi...FAITHLESS FOREVER...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zadowolona z tego zlotu chociaż mam małe doświadczenie jeśli o zloty chodzi to ten mi się podobał braki były tylko na trasie przejazdu ale myślę, ą spowodowane niezrozumieniem ze strony kierowców samochodów ale niech im też droga lekką będzie. Sama organizacja pomysł przejazdu i trasa były ok. Gratulacje czekam na następny zlot. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat"i zmienil bym nazwe tego spotkania - juz troszeczke zlotow na terenie Zaglebia sie odbylo. Chyba ze jest to I Zaglebiowski Katolicki Zlot Modlitewny"Mnie tym tekstem obraził.Przy każdym jego poscie jest logo waszego klubu a więc uważam że występuje w imieniu całego klubu.Dostał na to zgodę czy to jest samowolka młodego ?Napisz to otwartym tekstem aby inni mogli się ustosunkować.Był czas na tym zlocie sprawę wyjaśnić ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was,W imieniu Ks. Piotra oraz swoim, dziękujemy za tak liczne uczestnictwo w paradzie jak i we mszy św. Zlot przerósł nasze najśmielsze oczekiwania.Przede wszystkim dziękuje Dawidowi -Maku Motocykle- dzięki niemu mogłem z wami jechać- Padł mi akumulator, a on wyjął go ze swojego sprzętu.Zostało jeszcze pare znaczków, są do nabycia w siłowni "AGAVERA" w Będzinie popołudniami.Jeszcze raz dziękuje i zapraszam za rok - BĘDZIE JESZCZE LEPIEJ!Szkoda, że było tak mało przedstawicieli klubów motocyklowych.Zamieszczajcie fotki jeśli tylko macie.Dzięki, że pokazaliście ludziom, co to jest jedność motocyklistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wszystkie posty dotyczące tego zlotu i dochodzę do wniosku , że mamy kilku TROLI etatowych na tym forum.Najbardziej upierdliwym jest Janek Faithless który występując w imieniu swojego klubu (pisze pod emblematem tegoż) czepia się wszystkiego i wszystkich. Po kilku interwencjach dochodzę do wniosku że robi to na polecenie władz klubu aby zaznaczyć publicznie jak silny i prężny jest ten klub. Do pomocy dobrał sobie kompanów sopd budki piwnej:maruuda,dogobert i jacek zając.Panowie jeżeli nie podoba Wam się typ zlotu lub organizator to nie zaglądajcie do takich tematów i nie róbcie burdelu bo to nie przystoi takie zachowanie.aby dosadnie podsumować ich wypowiedzi należysię posłużyć popularnym zwrotem: "Skończ Waść , wstydu oszczędź"Do zobaczenia na zlocie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A fe!!!!!! dajcie już spokój zamiast zostawić na końcu post Wodza1 z miłymi słowami o zlocie Wy koledzy jeszcze rozpamiętujecie pisane z gorącą głową stare tematy. Zakończcie waśnie i zostawcie miłe wspomnienia tym, którzy byli na zlocie i chcą go takim zapamiętać. Graba na zgodę bo nigdy niewiadomo czy przypadkiem kiedyś na drodze nie będziecie potrzebowali pomocy jeden od drugiego hough skończyłam. Serdeczne pozdro dla wszyskich!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.