Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

I ZagŁĘbiowski Zlot Motocyklowy GÓra Św. Doroty 09.08.2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak sobie przeanalizowalem jeszcze raz wszystkie posty i mysle ,że musze przeprosic kolege Jacekzajac za swoja wypowiedz co do jego osoby.Faktycznie koles mial dobre intencje.Jacekzajac-przepraszam.To kolege dogberta nalezalo by objechac za jego wypowiedz.Byla co najmniej nieelegancka a wrecz ujmujaca szacunku organizatorom i wszystkim ktorzy pojawia sie na tym spotkaniu.zeby nie bylo nie jestem fanatykiem kosciola ale potrafie doceniac prace i pasje innych ludzi nawet jak ona mnie nie interesuje.Pozdrawiam Chamsin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czuję się katolikiem, nie jestem osobą wierzącą, dla tego na rozpoczęciu sezonu w Częstochowie nie byłem. Nie jestem hipokrytą, żeby przyjeżdżać w takie miejsce na msze świętą bo takie rozpoczęcie sezonu jest w modzie. Nie mieści mi się jednak w głowie żeby obrażać czyjekolwiek uczucia religijne.Dla czego parę osób nie mogło pominąć tego tematu w swoich bezmyślnych wypowiedziach, skoro ich nie interesuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miałem złych intencji piłem do motocyklisty ktury zaczoł temat "kupy" a wam jako organizatorom życze udanego zlotu by wszystko poszło po waszej myśli a nawet lepiej i jeszcze raz przepraszam za nieporozumienie
nie tłumacz się, juz wszyscy zrozumieli, że zaserwowałeś posta nie z tym cytatempozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wszystkie posty dotyczące tego zlotu i dochodzę do wniosku , że mamy kilku TROLI etatowych na tym forum.Najbardziej upierdliwym jest Janek Faithless który występując w imieniu swojego klubu (pisze pod emblematem tegoż) czepia się wszystkiego i wszystkich. Po kilku interwencjach dochodzę do wniosku że robi to na polecenie władz klubu aby zaznaczyć publicznie jak silny i prężny jest ten klub. Do pomocy dobrał sobie kompanów sopd budki piwnej:maruuda,dogobert i jacek zając.Panowie jeżeli nie podoba Wam się typ zlotu lub organizator to nie zaglądajcie do takich tematów i nie róbcie burdelu bo to nie przystoi takie zachowanie.aby dosadnie podsumować ich wypowiedzi należysię posłużyć popularnym zwrotem: "Skończ Waść , wstydu oszczędź"Do zobaczenia na zlocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem nowa na forum i szczerze mówiąc zdegustowana takimi rozmowami co komu do tego w co kto wierzy albo przyjeżdżam albo nie i tyle. Ja będę z przyjemnąścią i chętnie poznam resztę motocyklistów. Serdecznie pozdrawiam.P.S.przecież każda okazja aby się spotkać powinna nas cieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram. A co do komentarzy niektórych to myślę że nie należy się przejmować, niech piszą, przecież wypowiedzi świadczą tylko o tych którzy ich udzielają. Nikt nikogo nie zmusza do przyjazdu To było zaproszenie a nie przymuszenie. Nie masz ochoty to nie przyjeżdżaj. Jeśli chodzi o spotkania motocyklowe to dla mnie akurat nie ma znaczenia i nie interesuje mnie czy ludzie którzy tam będą są wyznania takiego czy innego, czy ktoś jeździ ścigaczem czy chopperem, najważniejsze jest dla mnie że Ci ludzie mają pasję, chcą się spotykać, poznawać i cieszyć jazdą z innymi, przy okazji mając możliwość pomodlenia się za kolegów którzy odeszli a także za pomyślny przebieg sezonu dla siebie i najbliższych. Wiec nie wiem co w tym złego. To że nie będzie grała żadna rockowa kapela, nie będzie rozbieranych pań i budek z piwem wcale nie znaczy że spotkanie będzie nudne i tandetne. No chyba że niektórzy taką miarą oceniają atrakcyjność zlotów. Ale to już ich sprawa. Każdy robi to co lubi Piszcie co chcecie cfaniaki i tfardziele Mam to gdzieś Pozdrawiam i postaram się zajrzeć w niedzielę, więc do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wszystkie posty dotyczące tego zlotu i dochodzę do wniosku , że mamy kilku TROLI etatowych na tym forum.Najbardziej upierdliwym jest Janek Faithless który występując w imieniu swojego klubu (pisze pod emblematem tegoż) czepia się wszystkiego i wszystkich. Po kilku interwencjach dochodzę do wniosku że robi to na polecenie władz klubu aby zaznaczyć publicznie jak silny i prężny jest ten klub. Do pomocy dobrał sobie kompanów sopd budki piwnej:maruuda,dogobert i jacek zając.Panowie jeżeli nie podoba Wam się typ zlotu lub organizator to nie zaglądajcie do takich tematów i nie róbcie burdelu bo to nie przystoi takie zachowanie.aby dosadnie podsumować ich wypowiedzi należysię posłużyć popularnym zwrotem: "Skończ Waść , wstydu oszczędź"Do zobaczenia na zlocie
Drogi kolego nikt nie robi tego z żadnego polecenia każdy ma swoje własne zdanie po to w końcu jest demokracja a ze ma takie czy inne poglądy to niczyja wina Do zobaczenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doceniam dziesiejszą inicjatywe. Parada przez Dąbrowe, Sosnowiec i Będzin bardzo dobry pomysł. Organizacja przejazdu, msza, poczęstuneczek ocena b.dobra!:D
Fajna imprezka ale co do parady to nie zgodzę się do końca że przejazd był b.dobrze zorganizowany. Szczególnie na pierwszych kilometrach w środku kolumny pojawiały się puszki, wyprzedzały motonitów raz z prawej, raz z lewej, nie było to zbyt bezpieczne dla motocyklistów. Wynikało to z tego że przejazd był słabo obstawiony (mało ludzi), nie wszystkie skrzyżowania były blokowane, tył również został nie obstawiony- stąd te puszki wśród motonitów. Na szczęście po jakimś czasie pojawił się na końcu blokujący pick-up. Poza tym imprezka udana, smaczny bigosik, pyszne ciacho no i oczywiście msza za kolegów. Serdeczne pozdro dla organizatorów, blokujących i wszystkich uczestników. Poniżej link - kilka zdjęć z imprezy. 09-08-2009-Dorotka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.