Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Troopers Of Highways - Zlot W Ortowicach


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To juz moj 2gi zlot u Panow z T.O.H - fantastyczna zabawa, emocje, radosc i przyjazna - rodzinna atmosfera SUUUPPPPPEEEEERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR Oczywiscie ja tylko przygotuje zdjecia to dam znac... a do poczytania mojej relacji na temat zlotu zapraszam do paru polskich magzynow motocyklowych pozdrawiam!FotA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamZlot byl fantastyczny w kameralnej atmosferze. Widac ,ze organizatorzy postawili bardziej na dobra zabawe niz na zarobek.Zaskoczylo nas to, ze w sobote z samego rana juz mozna bylo dostac cieple sniadanko i co najwazniejsze pyszna Kawe, czego nawet na tych najwiekszych zlotach sie nie spotyka :-)Bylo wszystko co na dobrym zlocie byc powinno.Jak narazie to najlepszy zlot na jakim bylismy :-) Dziekujemy pieknie za wspaniala zabawe i za rok na 100% jestesmy znow :-)))Usciski dla wszystkich nowo poznalych osob :-)))))) i do milego !! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście potwierdzam , że zloty na Ortowicach są najlepsze!!!!!!!Byłam w ubiegłym roku i w tym również nie zawiodłam się na Organizatorach jak zwykle miła atmosfera, dobre jedzonko i suuuuuuuuuper ludzie, kto raz tutaj zawita będzie wracał co roku...Czekamy na fotki, chociaż nie wszystkie chyba nadaja sie do forumowej prezentacji na przykład piątkowa namiastka striptizu Pozdrawiam wszystkich STARYCH I NOWYCH ZNAJOMYCH...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również się dołączam do pochwał i wyrazów uznania bo sam się świetnie bawiłem. Jednak myślę że duże brawa się należą za pokazanie iż można zrobić wspaniały zlot za niewielkie pieniądze. Śmiem powiedzieć za darmo. Brawo panowie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ,że będzie przednia zabawa - to się wie już od 3 lat ale , że będzie aż tak? TOH -zasługujecie na szczególne uznanie i za tą superowską rodzinną atmosferę A już nieziemsko wielkie dzięki za Manson Band Oczywiście wielkie dzięki wszystkim wspaniałym kompanom tej przedniej zabawy Tym nowo poznanym jak i tym na których czekało się przez ten długi rok i wierzę ,że spotkamy się jeszcze na jakiejś imprezie w tym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz przy komputerze.Ludziska-mimo nie najlepszej pogody , komarów no i zimnych nocy(z piątku na sobotę tylko 8 stopni)-dziękujemy wszystkim za przybycie.Mam nadzieje , że podołaliśmy i dobrze się bawiliście.Pozdrawiam
Chyba żartujEsz - 8 stopni TERAZ TO MNIE WSTRASZYŁEŚ, chyba nikt nie odczuł takiej temperatury bo przecież atmosfera była bardzo gorąca!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza, organizacja niesamowita Zresztą, nie wiem co by musiało się stać, by można było się rozczarować ;) Ogromny plus jak zwykle Ps. Przegrałam konkurs w przeciąganiu liny, no ale cóż zdarza się, to był mój pierwszy raz
Eee tam spisałaś sie na medal, obstawiałem, że za moment będą "zielone" kolana Miałem niezłą polewe Kinia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.