Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Troopers Of Highways - Zlot W Ortowicach


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Również byłem w tamtym roku Pamiątkowa koszulka zachowana Zlot super, mam troche zdjęć, jest co w wspominać. W tym roku niestety nie będę, ale gdybym mógł to z pewnością bym był. PS. Ale nie podaruje sobie i musze to napisać! Po ulewie ta droga dojazdowa przez las jest troszke lipa, no ale rozumiem że niektórych rzeczy nie da sie przeskoczyć... Dlatego życze Wam żeby nie padało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również byłem w tamtym roku Pamiątkowa koszulka zachowana Zlot super, mam troche zdjęć, jest co w wspominać. W tym roku niestety nie będę, ale gdybym mógł to z pewnością bym był. PS. Ale nie podaruje sobie i musze to napisać! Po ulewie ta droga dojazdowa przez las jest troszke lipa, no ale rozumiem że niektórych rzeczy nie da sie przeskoczyć... Dlatego życze Wam żeby nie padało
Dudi -plany były szczytne-dwupasmówka przez las.Ale niestety -KRYZYS.Postaramy sie może betonkę wylejamy w przyszłym roku.a tak na poważnie-co to za zlot bez przygód?Nie było by co wspominać.Dudi jedno obiecuję-padac bedzie w niedziele popołudniu.Raval padało w zeszłym roku w sobotę. Do dmuchania będą nie tylko "lale"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi -plany były szczytne-dwupasmówka przez las.Ale niestety -KRYZYS.Postaramy sie może betonkę wylejamy w przyszłym roku.a tak na poważnie-co to za zlot bez przygód?Nie było by co wspominać.Dudi jedno obiecuję-padac bedzie w niedziele popołudniu.Raval padało w zeszłym roku w sobotę. Do dmuchania będą nie tylko "lale"
Heh, dlatego napisałem to z przymrużeniem oka, nie można miec wszystkiego w końcu Byłoby zbyt idealnie Życze oby ta pogoda Wam dopisała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono forumowiczów, tak czytam czytam i myślę, a może by tak wpaść na ten zlocik, wypowiedzi zachęcające..zatem czy małopolska będzie mile widziana?..jaki jest plan imprezki?
Ewka nie tylko małopolska mile widziana ale cała Polska.Co do planu imprezki.Nie podajemy szczegółów-ale tak jak na każdym zlocie -dużo dobrej muzyki,konkursy,nocne atrakcje.Parada w sobotę o 12.No i planujemy kilka niespodzianek , które mamy nadzieję przyjmą się na zlotach.Plan imprezy nie jest rozpisany na godziny-niestety( a może i dobrze) zawsze są poślizgi.Zaczynamy w piątek.Gorąco zapraszamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zaproszenie, no więc jeśli uda nam się te dwie setki pokonać bez problemu - Będziemy! mam nadzieje ze Wasze prognozy pogody się sprawdzają
Ewka wskakujcie na A4 - prościutko aż do Gliwic - zjazd na Kędzierzyn-Koźle-na krajową 40 - do miejscowości Ortowice-i już dalej oznakowane będzie.Raczej ciężko zabłądzić.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewka wskakujcie na A4 - prościutko aż do Gliwic - zjazd na Kędzierzyn-Koźle-na krajową 40 - do miejscowości Ortowice-i już dalej oznakowane będzie.Raczej ciężko zabłądzić.Pozdrawiam
Roksiu - chyba miałeś na myśli zjazd z autostrady A4 na drogę 408: Gliwice - Kędizerzyn-Koźle i tam obrać kierunek na Kędzierzyn i do jechać do miejscowości Ortowice. Tak mnie się wydaje że krajową 40 (droga Pyskowice - Kędzien-Koźle) to będzie trochę na okręta PozdrawiamSzklarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pozdrowienia dla kolegów z ToH mam takie małe pytanko a jakieś domki są do wynajęcia czy zostaje samo pole namiotowe
Popeios niestety domków żadnych w tym miejscu nie ma -zostaje pole namiotowe.Jeśli w miarę szybko przyjedziesz-to sobie wybierzesz na nim miejsce jakie Ci odpowiada
Roksiu - chyba miałeś na myśli zjazd z autostrady A4 na drogę 408: Gliwice - Kędizerzyn-Koźle i tam obrać kierunek na Kędzierzyn i do jechać do miejscowości Ortowice. Tak mnie się wydaje że krajową 40 (droga Pyskowice - Kędzien-Koźle) to będzie trochę na okręta PozdrawiamSzklarz
Szklarz bracie -oczywiście znowu masz rację-zjadłem oósemkę.Dzięki za sprostowanie.A pozostałych przepraszam za wprowadzenie w błąd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie nad jeziorem w tym roku jakiś RATOWNIK i czy są do wynajęcia kajaki ?
Pajda -zgłupiałem i nie wiem czy żartujesz czy pytasz poważnie.Postaram się poważnie odpowiedzieć: ratownika nie będzie(chyba że sam zrobię do tego czasu papiery)-ale wydaje mi się że to nie potrzebne-w najgłębszym miejscu wody po klatę.Kajaków brak - chyba że masz swój -to zapakuj i przywieź -zrobimy dodatkową atrakcję.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.