Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

4 Lipiec- Strzelamy Se Niepodległość :p


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale Gadget w ancugu, dlatego widoku warto sie pofatygowac
No Gadged takiego widoku nie przepuszczę...obecność obowiązkowa.
Co wy tak na tego Gadgeda lecicie ja w kiecy to bedzie również niecodzienny widok
Tak bajdałej, to w tym roku same weselicha u znajomych są, jakaś promocja była? ;)
Jeśli chodzi o śluby i pogrzeby to nikt Ci promocji nie zrobi a taki nawał się się zrobił i teraz sie posypie jeszcze wiecej, bo jakby nie bylo to sie wszyscy starzejemy
no i podjedziemy ze Spunem o ile on dojdzie już do siebie po kawalerskim
Dlatego kawalerskie jest 2 tygodnie wczesniej zeby wszyzscy zdarzyli dojsc do siebie. Chociaz sadzac po pogodzie bedzie bardzo extreme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego kawalerskie jest 2 tygodnie wczesniej zeby wszyzscy zdarzyli dojsc do siebie. Chociaz sadzac po pogodzie bedzie bardzo extreme
Ja mialem kawalerskie dzien wczesniej i to na tyle hardkorowe, ze musiala mnie znajoma przywiezc do domu 3 godziny przed slubem. Maja w kiecy? ojoj, musze tam byc Przypomnijcie pare dni wczesniej, bo ja ktotka pamiec mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedziemy z zona bo strasznie chciala zobaczyc jak wyglada taki slub z obstawa moto rok temu jak na nas przyszla pora i mowilem jej ze chlopaki przyjada to nie chciala a teraz zaluje Mimo ze nie znamy najlepszego zyczymy a duzo zdrowia w szczegolnosci no i przyjechac nie omieszkamy (2 moto)PS. mozna wam gdzies namalowac gumowe obrączki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedziemy z zona bo strasznie chciala zobaczyc jak wyglada taki slub z obstawa moto rok temu jak na nas przyszla pora i mowilem jej ze chlopaki przyjada to nie chciala a teraz zaluje Mimo ze nie znamy najlepszego zyczymy a duzo zdrowia w szczegolnosci no i przyjechac nie omieszkamy (2 moto)PS. mozna wam gdzies namalowac gumowe obrączki ?
My was bardzo chętnie poznamy a obrączki można będzie wygrawerować na asfalcie koło kościoła tzn. za parkingiem kościelnym
BĘDZIEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!BĘDZIEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!BĘDZIEMY!!!!!!!!!!!! na kawalerskie i panieńskie nie dojechaliśmy bo musieliśmy smigać do Torunia załatwiac sprawy z naszym ślubem.Ale na 4 już dzień zarezerwowany!!!!
Ale żeście dupska dali, takie były balangi, że dwa dni do siebie dochodziliśmy W ogóle to się bardzo cieszymy, że tyle znajomych i nawet nieznajomych ma chęć nam towarzyszyćz góry dziękujemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeście dupska dali, takie były balangi, że dwa dni do siebie dochodziliśmy Majuś w ramach przeprosin to chyba naucze sie gume palić hehehehe do 4 może mi sie uda )))))Wiem, że Nas rozumiecie i nam wybaczycie!!!!! Pozatym do pewnego momentu bralismy wszystko na spokojnie dopiero teraz zaczęła sie jazda!!!!Buziaki dla Was!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My was bardzo chętnie poznamy a obrączki można będzie wygrawerować na asfalcie koło kościoła tzn. za parkingiem kościelnym
A nie lepiej przed domem/blokiem?Jak spojrzycie przez okno to jeszcze troche czasu beda widoczne.U mnie na ten przyklad jeszcze przed domem sa fajne czarne obraczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed domem to mozna palic do bólu ;):P
Mam montazownice do opon, moge zaladowac na busa i podjechac. Trzeba tylko jakis maly kompresor zalatwic, pozbierac z paru serwisow zjechane opony i mozemy zorganizowac 24ro godzinne palenie synchroniczne .Ciekawe kto by pierwszy przyjechal, straz, policja czy jacys ekolodzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee no wy nas przypilnowaliście byśmy te przysięgi złożyli to i my Was przypilnujemy Czemu macie mieć łatwiej Noo pod warunkiem ze CB1 pozwoli jechać razem z Nim
Teraz to już nie ma wyjścia, żona mówi CB robi pozatym to już wspólnota, to jak mógłby nie chcieć Cie zabrać na Twój motor ? Palenie synchroniczne to moze zorganizujemy ale w innym terminie bo chętnie wziełabym w tym udział, a 24 godzin nie mamy 4 lipca A pod moim blokiem jak najbardziej można palić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra... wieki całe i kto by pomyślał, że się to skończy przed ołtarzem
Czas leci wiec robcie sobie dzieci Jak sie pospieszycie to za niedlugo bedzie mozna zloty rodzinne organizowac, dzieciaki beda sie ze soba bawily Za pare lat wezme Gustawa na zlocik do Vendryni i kiedy ja bede popijal piwko, on bedzie gral hejnalka i palil gume
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.