Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

12 Lipca


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a ja smignąłem z plecak/kobieta z pszczyny na strumien, skoczów..w brennej obiad i spacer z godzinke,,potem ustron,wisła.w wisle z godzinke na deptaku,lodzik hahahaaaaa potem na szczyrk,w buczkowicach na miedzybrodzie,tresna,i przez kęty ,czechowice na pszczyne do domku...w środe mam urlop i planuje zakopane od rana zrobic 1 dniowo...chętni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim brzuchu nie mogło wyjsc inaczej
A i skromna jestem przy okazji tez Prawda ?
Kurde no a ja was widziałem w ustroniu przy tej cukierni,chcialem podejssc ale jestem bardzo niesmiały:( a bylem puszka z rodziną ale nastepnym razem napewno zagadam pozdro dla was:)
Zapraszamy zawsze. ;] nie trza sie wstydzic ino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrcze...fajnie musiało byc... zebym nie miała kaca jak stobandytów i nie wstała o 13-tej... fajnie zdięcia, szczeg.nr 54 niewiem jak Marek, ale obiektyw Was kocha ;)
Twardym trza być keyti Ja wróciłem z imprezy o piątej , chyba Zaspałem do 13:30 ale i tak na śmiganie się załapałem.Kac zostal gdzieś po drodze, chyba w Chudowie przepędziłem go grochóweczką :D Heheheheteraz już wiem czemu tak szybko jechałem !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twardym trza być keyti Ja wróciłem z imprezy o piątej , chyba Zaspałem do 13:30 ale i tak na śmiganie się załapałem.Kac zostal gdzieś po drodze, chyba w Chudowie
a nie miętkim..wiem, wiem.ja tez sie załapałam.. tyle ze sama..kaca zostawiłam gdzies w tarnowskich górach.gdzies w drodze powrotnej na zielonej tablicy mignął mi ten chudów..ale o 21-szej juz tam chyba nikogo nie było. a może sie myle?...następnym razem sprawdze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dzięki Wszystkim za wspólnie spędzony dzień! Scorpion - następnym razem już meldujesz się z żonką!! - już bez wymawiania się teściami, ślubem....Mam nadzieję, że Ola wybaczy niefart:( ale poważnie nie wiem jak to sie stało:(
Wybaczę mam nadzieję że więcej takiego numeru niewywiniecie i widzę was teraz wszystkich obowiązkowo w Chudowie na 17 oczywiście jak niebędzie lało cześć pozdro-OLA
Dzieki wszystkim za super wycieczke. Przykro troche ze nie dojechalismy do konca w poczatkowym skladzie. Nie tak mialo byc LINKI DO ZDJECLINK DO TRASY JAKA JECHALISMYBylo zajebiscie choc tyłek boli troche ;]
No fakt Mareczku nie tak miało być cuż wybraliście prędkość a to niewszystko!!!!!!!! Aha wybieram się w sobotę na Zator przez Oświencim do Parku ruchomych dinozaurów a potem dalej kierunek Andrychow aż na Inwałd tylko teraz normalnie jak się piszesz z Żonką to zapraszam milo by było jechać w tym samym gronie co teraz pozdrawiam OLA
Również dziękuję wszystkim za ciekawą przejażdzkę Ręka troszkę od manetki boli ale było warto Mam nadzieje że ktoś wrzuci jakieś zdjęcia
Cześć napisałam nowy temat kierunek Zator wypad 18 lipca piszesz się ?????????? Daj odp.narka OLA
Co to taka cisza ??Chyba wszyscy wrócili do domu ?!Dzięki za wypadzik, było bardzo fajnie !!Żałujcie że nie zostaliście na koncercie !!
Napisałam nowy temat wypad na Zator 18 lipca w sobote daj znać czy lecisz z nami cześć OLA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.