Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

V Ogólnopolski Zlot Motocyklowy "w. R. M. 2009"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 195
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

WitamDo V Ogólnopolskiego Zlotu Motocyklowego "WRM Party 2009" pozostało jeszcze 26dni. Mam nadzieję że frekfencja dopisze na zlocie?? SzklarzWRM MC Polandtell.: +48 603 115 829
Melduje że sie pojawie...najprawdopodobniej z plecaczkiem więc 2 osoby już macie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem rok temu i naprawdę warto Pytanie jak ktoś nie ma moto... może wjechać puszką? na teren ośrodka?
Jeśli będzie jeszcze miejsce do zaparkowania to bez problemu i puszka zostaje zaraz za szlabanem przy hotelu - dalej na puszki będzie już za ciasno. Ale mam nadzieję że takie rozwiązanie pasuje??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A koszulki zlotowe są pewnie tylko w rozmiarach męskich ???Bo wiesz Szklarz, chciałabym Wam dać zarobić te 4 dychy, ale koszula nocna nie jest mi potrzebna, a pewnie pamiętasz, że jestem dosyć "małą dziewczynką" , hehehe To co, macie też damskie rozmiary ???Pozdrawiam,AśkA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A koszulki zlotowe są pewnie tylko w rozmiarach męskich ???Bo wiesz Szklarz, chciałabym Wam dać zarobić te 4 dychy, ale koszula nocna nie jest mi potrzebna, a pewnie pamiętasz, że jestem dosyć "małą dziewczynką" , hehehe To co, macie też damskie rozmiary ???Pozdrawiam,AśkA
No Cio ty gadasz - ostatnio była rozmiarówka od S i tm razem też będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szklarz a dla potwora 3 rękiego też znajdziesz koszulkę (myślę o sobie)?Znając Szklarza i chłopaków z WRM - to napewno coś wykombinuja.Wszyscy niezdecydowani i niedowiarkowie!!! Zlot jest zajefajny , warto przyjechać , trzeba być!!A po za tym Szklarz zróbta miejsce dla mojej puszki.Niestety bez motóra jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - o tym, ze impreza WRMu bedzię ZAJEFAJNA i rewelacyjnie zorganizowana nie powinno sie nikogo przekonywac i nie może tu być żadnej wątpliwości - wiem co mówię Obawiam sie tylko jednego - ze moje 6 GB na karcie nie wystarczy na te impreze ;)pozdrawiam Wszystkich i do zobaczenia ! F.A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.