Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Fazerowcy


Rekomendowane odpowiedzi

no to Lola77 - konkretnie jak będzie koniec kwietnia, mi na razie się udało odszukać mniej więcej wrasę - bez GPS to tam zabładzę , ale mam już 2 osoby które tam były, chętnie się przejadą, ale nie trasą ... w weekend zadzwonię na zamek, może powiedzą jak wygląda sprawa parku .... ( rozkwit ;| ? ), wszyscy polecają, terminy się zblizają ale nie gonią, więc propozycje przedstaw może będzie odpowiednia dla większości ... ja się dopasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co do konkretnej daty piątek, sobota czy niedziela to jak będzie bliżej i można będzie pogodę odczytać to napiszę, czy ktoś jeszcze by reflektował Chętnie bym się wybrał z Wami,nie wiem tylko jak będę robił,ale zawsze mogę się zamienić zmianami.Jak coś to jestem chętny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po krótkich dywagacjach powracam do tematu - wycieczki majowej na zamek w Mosznej ...Sadząc po odległości około 90 km w jedną stronę .... - wycieczka całodniowa jest bezproblemowa - proponowałbym piątek ....Mianowicie plan mój uległ delikatnym zmianomPiątek:- start około godziny 10.00 - cel osiągnięty 11.30 zamek Moszna - zwiedzanie, tutaj zależnie od ilości osób istnieje możliwość wynajęcia przewodnika i zwiedzenie wnętrza zamku, a nie tylko obejścia i parku - godziny popołudniowe (dla osób, które chcą tutaj zakończyć podróż ) powrót do domu ..dla zainteresowanych - czyli ja i mój plecaczek - etap II Żeby nie przebywać trasy 2x w tym samym kierunku, a czasu jest dość, można odiwedzić okolice Wałbrzycha - Zamek Książ Zamek Książciąg dalszy piątku - wieczorne dotarcie do Wałbrzycha, zarezerwowanie noclegu, wieczór przy piwku,Sobota:- 10.00 wyjazd z kwatery i zwiedzanie zamku - powrót do domu Tyle słowem wstępujutro tj, 24.04.2009 poszukam jakiegoś noclegu w okolicach Wałbrzycha żeby się zorientować w cenie ... Opcja 3 - Zamek w Mosznej + zamek Książ w jeden dzień ( tutaj raczej wchodzi w grę jazda noca .... ) trasa liczyła by jakieś 500 km + czas na zwiedzanie co o tym sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moze odwiedze moszne:] ale solo chociaz nie wykluczony ze sie spotkamy na miejscu w weekend tak walac offtopic chwilowy powiedzciei mi czy cos jest nie tak bo spalanie mam cialge na poziomie 9 litrow 10 maxa walnalem z plecakiem kumplem projac po ojcowie 14litrow i jestem przerazony przeciez to jest 600 tylko mowie z gory ze ostro daje mu w palnik ale mimo wszytsko czy jest mozliwe azz takie spalanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd Moszna -Książ - jak to zawsze bywa ... , chętnych sporo ale jadę w końcu sam Wyjazd w piątek około 9.00-10.00 11.00 - 11.30 - przybycie do Mosznej ( może się ktoś również tam zjawi z innych stron i się przyzna że z forum )12.00 zwiedzanko, potem wyjazd na nocleg ... nie sądziłem że znalezienie noclegu w wiekszych pkt na mapie to problem więc się kimniemy troszkę dalej od calu Sobota rano wyjazd z kwatery + zwiedzenie paru miejsc po drodze, zamek Książ i powrót A4 do housa Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lonerr nie wiem jak nam zejdzie po drodze i kiedy dotrzemy do Mosznej ale jak zobaczysz niebieskiego Fazera 600 na blachach SPS na parkingu to my. Najbardziej charakterystyczny mam kask z malowaniem w Diabła tasmańskiego poznasz od razu.Pozdrawiam, szerokiej i przyczepnej drogi w ten weekend dla wszystkich.Seba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sie gdzieś spotkać z kimś kto dłużej dosiada podobnego fazerka, aby poopowiadać co dla niego najlepsze;] wiecie... takie podstawowe info w pigułce dla świeżego jeźdźca. Jak by kto był chętny albo by było jakieś spotkanie ogólne to czekam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to nie temat do umawiania na wyjazdy tylko temat o motocyklu i sprawach jego dotyczących.Jeśli chcecie temat do planowania wycieczek to załóżcie go w odpowiednim dziale.
Za to twój post jest na temat FAZEROW wybitnie ukierunkowany i dużo wnoszący : ))))Ja przynajmniej mam Yamahe więc narzekać w tym temacie mogęCiao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przynajmniej mam Yamahe więc narzekać w tym temacie mogę
Ja mam Hondę i tez moge tu narzekać.Panie Pajda, weź no Pan sie dwa razy kuku w główkę. Piszecie nie na temat, bo piszecie na temat śmigania, a tu ma byc opisany motocykl:Fazer.Jak ktoś będzie chciał coś poczytać o Fazerze, to chce o nim poczytać, a nie Wasze ugadywanie się na wycieczki czy Twoje narzekanie, chyba ze tyczy ono motocykla o którym tu mowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cos Ciezko mi zajarzyc...ale to może efekt regoze jestem w stanie wskazujacym...Jak konczy sie obwodnica jadąc z Piekar,to zjeżdzasz łukiem w dół i do świateł (tych do zjazdu na Świony tzw. 22 tony)...ale chyba chodzi Ci o drugi kierunek - taki nawrót 180stopni przy stawie (to ten nowowybudowany kawąlek obwodnicy)? Jechałem tam dzisiaj wracajac z 88... po tym nawrocie nieźle mozna sprzeta rozkulac na tej prostej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.