Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

17 Czerwca Wybija Godzina


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Syla bardzo przepraszam ze nie moglem przyjechac ale za cholere wolnego se nie moglem wziasc Ch*j mnie strzela bo myslalem ze to bedzie weekend no nic koniec biadolenia...Takze życzę Tobie i Łukaszowi wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia i mam nadzieje ze bedzie taka sama jak dotychczas czyli z motocyklowa pasja!! Nie zmieniajcie sie, badzcie poprostu jeszcze szczęśliwsi Wasze zdrowie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu w pracy ;)Chcieliśmy z podziekować wszystkim za wspaniałą oprawę motocyklową i wsparcie .Byliście wspaniali:) serducha nam mocniej zabiły kiedy zobaczylismy że jest Was tak wiele , a był to środek tygodnia.Kaja i Kudza - dziękujemy Wam raz jeszcze za ogarnięcie tego wszystkiego Pogoda dopisała , uroczystośc się udała jeszcze raz wielkie dzięki za przybycie .Wkrótce wrzucimy kilka ciekawych fotek ;) a działo się ojj działo ;PMoc uścisków :Syla i Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za życzenia raz jeszcze Grabek85 - nasz potomek to wyjedzie juz na ten świat na motórze że tak powiem innego wyjścia nie będzie miał.Kaja dzięki że wrzuciłaś kolejne fotki, ja dziś będę u rodziców , więc wezmę ich zdjęcia i jutro wrzucę kolejne na forum niestety( a może i stety) nie mam na razie kompa w domku więc musze wszystko co związane z forum załatwiac z pracy.P.S.: widzę że mój Onkel też sie załapał na fotę hihihi ;P Buziole Kochani :*:*:*aha , przepraszam tych którzy pisali do mnie na pw w okresie tego tygodnia weselnego w sprawach związanych z jakimikolwiek zakupami poradami i oczekiwali odpowiedzi , ale nijak nie było sposobu bym była wówczas na forum a o nieobecności wczesniej informowałam ...pozdr.edit: ach znalazłam fajną fotkę ... a jutro więcej post-2981-1245746585.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.