Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

A Może Tak Forumowy Zlocik ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No jak to zwykle bywa każdy powie, że to świetny pomysł zaproponuje wygodny dla siebie termin i miejsce góra 5 km od jego chaty...Dajcie sobie spokój bo pewnie wielka dupa z tego wyniknie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to zwykle bywa każdy powie, że to świetny pomysł zaproponuje wygodny dla siebie termin i miejsce góra 5 km od jego chaty...Dajcie sobie spokój bo pewnie wielka dupa z tego wyniknie...
optymizm jak cholera to może u Ciebie na chacie ? najlepiej gdyby ktoś organizował ta impra na parę dni, dał termin i po sprawie a reszta czy chce czy przystosowałaby sie. Widzę, że najwięcej ludzi chętnych w góry, wiec w grę wchodziłoby żywiec, wisła, ustroń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Mnie tam pasuje na 13.06 w Wiśle i tak też głosuję.Myślę,że coś tam z tego będzie.
Spoko ale wjazdówkę bym musiał zrobić po 5 dych żeby było z czego pokryć straty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Prosta sprawa. Żeby wszystkich pogodzić a przynajmniej ja najwięcej z was to może tak Start w Bielsku.... czas na zrbranie sie i szybszy bieg w strone cieszyna odbijając na Ustroń i spacek do Wisły.... tam możę coś przegryź w "dworku" czy na rynku.....>> o określonej godzinie wyjazd do Żywca (oczywiście nad jeziorko) przez Szczyrk tak żęby zadowolić chętnych do wspinaczki a w żywcu jak już kto będzie chciał można i nocleg i domek i popływać sie da..... a kto nie będzie chciał zostawać to przejedzie sie jeszcze na około jeziora i po sprawie. trasa przyjemna około 100km i chyba każdy znajdzie kawałek drogi który mu będzie odpowiadał. ps. ja głosuje na 6 czerwca bo sobota to chyba lepszy dzieńna imprezke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Prosta sprawa. Żeby wszystkich pogodzić a przynajmniej ja najwięcej z was to może tak Start w Bielsku.... czas na zrbranie sie i szybszy bieg w strone cieszyna odbijając na Ustroń i spacek do Wisły.... tam możę coś przegryź w "dworku" czy na rynku.....>> o określonej godzinie wyjazd do Żywca (oczywiście nad jeziorko) przez Szczyrk tak żęby zadowolić chętnych do wspinaczki a w żywcu jak już kto będzie chciał można i nocleg i domek i popływać sie da..... a kto nie będzie chciał zostawać to przejedzie sie jeszcze na około jeziora i po sprawie. trasa przyjemna około 100km i chyba każdy znajdzie kawałek drogi który mu będzie odpowiadał.
powiem tak, jestem ZA a termin trzeba faktycznie ustalic nowy, co powiecie na poczatek lipca?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.