Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tychy Piramida Wycieczka Na SŁowacjĘ


Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam sie.Zbiorka 12:30 i czekamy az wszyscy dojada.ok 13 wyjazd.pytanko jeszcze jak robimy z jedzonkiem.moze faktycznie warto kupic ze 4 kg kielbachy jakiejs w czwartek i moze po jednym czy dwa karczki na grila. Sokolow robi dobre marynowane mięcho.pojde za chwilke do sklepu i dam znac ile by to kosztowalo ale moim zdaniem na kolecje w piatek i w sobote by sie przydalo a na pewno wyszlo by taniej i nie trzeba by na miejscu po sklepach biegac tym bardziej ze nie wiemy czy jakies w ogole tam sa. a nie mam zamiaru placic za kolacje 15E Kielbasa śląska ok 13zł/kg [660g(paczka) to 6 kiełbas o długosci ok 15-20cm] karczek w marynacie (morliny/sokołów) 17zł/kg (paczki po 650-750 g) ok. 12 złkto jest za ? kto jest przeciw ? NIE mozna sie wstrzymac Przyprawe do grila zabiore Przy odpowiedzi ZA prosze podać sugerowana ilosc na Was czyli na parę.1. Marek, Justyna - 6 kiełbas, paczka karczku.2.3.4.5.6.7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zgadzam sie.Zbiorka 12:30 i czekamy az wszyscy dojada.ok 13 wyjazd.pytanko jeszcze jak robimy z jedzonkiem.moze faktycznie warto kupic ze 4 kg kielbachy jakiejs w czwartek i moze po jednym czy dwa karczki na grila. Sokolow robi dobre marynowane mięcho.pojde za chwilke do sklepu i dam znac ile by to kosztowalo ale moim zdaniem na kolecje w piatek i w sobote by sie przydalo a na pewno wyszlo by taniej i nie trzeba by na miejscu po sklepach biegac tym bardziej ze nie wiemy czy jakies w ogole tam sa. a nie mam zamiaru placic za kolacje 15E Kielbasa śląska ok 13zł/kg [660g(paczka) to 6 kiełbas o długosci ok 15-20cm] karczek w marynacie (morliny/sokołów) 17zł/kg (paczki po 650-750 g) ok. 12 złkto jest za ? kto jest przeciw ? NIE mozna sie wstrzymac Przyprawe do grila zabiore Przy odpowiedzi ZA prosze podać sugerowana ilosc na Was czyli na parę.1. Marek, Justyna - 6 kiełbas, paczka karczku.2.strazak, gosia -6 kiełbas, paczka karczku3.4.5.6.7.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT(kosma @ Jun 8 2009, 09:18 AM) Zgadzam sie.Zbiorka 12:30 i czekamy az wszyscy dojada.ok 13 wyjazd.pytanko jeszcze jak robimy z jedzonkiem.moze faktycznie warto kupic ze 4 kg kielbachy jakiejs w czwartek i moze po jednym czy dwa karczki na grila. Sokolow robi dobre marynowane mięcho.pojde za chwilke do sklepu i dam znac ile by to kosztowalo ale moim zdaniem na kolecje w piatek i w sobote by sie przydalo a na pewno wyszlo by taniej i nie trzeba by na miejscu po sklepach biegac tym bardziej ze nie wiemy czy jakies w ogole tam sa. a nie mam zamiaru placic za kolacje 15E Kielbasa śląska ok 13zł/kg [660g(paczka) to 6 kiełbas o długosci ok 15-20cm] karczek w marynacie (morliny/sokołów) 17zł/kg (paczki po 650-750 g) ok. 12 złkto jest za ? kto jest przeciw ? NIE mozna sie wstrzymac Przyprawe do grila zabiore Przy odpowiedzi ZA prosze podać sugerowana ilosc na Was czyli na parę.1. Marek, Justyna - 6 kiełbas, paczka karczku.2.strazak, gosia -6 kiełbas, paczka karczku3.Pawel, Sylwia - 6 kiełbas, paczka karczku4.5.6.7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Marek, Justyna - 6 kiełbas, paczka karczku.2.strazak, gosia -6 kiełbas, paczka karczku3.Pawel, Sylwia - 6 kiełbas, paczka karczku4.Łukasz, Edyta - 6 kiełbas, paczka karczku pijacy.gif5.Rafal + gumowa lala hihihi paczke kiłbachy i karczek i moze jakis literek tongue.gif msn-wink.gif6.Sebastian + Weronika - 6 kiełbas, paczka karczku.7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Marek, Justyna - 6 kiełbas, paczka karczku.2.strazak, gosia -6 kiełbas, paczka karczku3.Pawel, Sylwia - 6 kiełbas, paczka karczku4.Łukasz, Edyta - 6 kiełbas, paczka karczku pijacy.gif5.Rafał- paczke kiłbachy i karczek6.Sebastian + Weronika - 6 kiełbas, paczka karczku.7. Dominika + Adrian - 6 kiełbas, paczka karczku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Marek, Justyna - 6 kiełbas, paczka karczku.2.strazak, gosia -6 kiełbas, paczka karczku3.Pawel, Sylwia - 6 kiełbas, paczka karczku4.Łukasz, Edyta - 6 kiełbas, paczka karczku pijacy.gif5.Rafał+ gumowa lala paczke kiłbachy i karczek6.Sebastian + Weronika - 6 kiełbas, paczka karczku.7. Dominika + Adrian - 6 kiełbas, paczka karczku.
musiałem mała zmianke zrobic ;):P a ha panowie moze beda dwa dodatkowe kufry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a alkohol, oczywiscie bierzemy hihi ? w jakich ilosciach panowie
No bierzemy no
hmmm ktos proponował ze weselna bierze w dużych ilościach hehe
Wszystkiego nie wezme cholera bo bym musial pucha jechac Bedzie nas 7 chlopa i 6 kobiet.Mysle ze 4 litry nam starcza na piatek prawda ? W/g mnie przynajmniej . Nie wiem jak w/g was. nie jade po to tylko zeby sie ululac do cna pytanie kto moze zabrac te 8 flaszek bo u mnie sie nie zmiesci ni hu hu.Rafal... bedziesz mial te kufry na wyjazd juz ? i jeszcze jedno pytanie jesli polecisz sam to mozna jeszcze cos zapiac do Ciebie na tylny zic chyba ni ?Wszyscy generalnie chca po paczce kielbasy i paczce karczku i to dobry wybor.1. Marek, Justyna - 6 kiełbas, paczka karczku.2. strazak, gosia -6 kiełbas, paczka karczku3. Pawel, Sylwia - 6 kiełbas, paczka karczku4. Łukasz, Edyta - 6 kiełbas, paczka karczku5. Rafał+ gumowa lala - 6 kiełbas, paczka karczku6. Sebastian + Weronika - 6 kiełbas, paczka karczku.7. Dominika + Adrian - 6 kiełbas, paczka karczku.wszystko zakupie we srode i bedzie lezalo w lodowce do piatku.mimo wszystko to bedzie jednak prawie 5 kilo kielbasy i prawie 5 kilo karczku Takze tez musimy wymyslic jak sie z tym zabrac.Ja wszystkiego nie upchne dlatego kto moze niech przyjedzie faktycznie na 12:30 pod piramide. Do piramidy jakos dowioze to wszystko z wyjatkiem wodki ktora chcialbym Ci Mariusz podrzucic wczesniej. Nie wiem moze jutro ? Daj znac kiedy masz czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mam wolne do 16.06 wiec mam czasu od cholery. jesli chodzi o te 4 litry jest nas 7 motocykli wiec moze kazdemu pod piramida rozdamy po jednej butelczynie i wtedy byłoby najwygodniej bo po pierwsze nie zbija sie w razie czego a po drugie myslę że lastwiej bedzie kazdemu zabrac po jednej niz nam dwóm po cztery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mam wolne do 16.06 wiec mam czasu od cholery. jesli chodzi o te 4 litry jest nas 7 motocykli wiec moze kazdemu pod piramida rozdamy po jednej butelczynie i wtedy byłoby najwygodniej bo po pierwsze nie zbija sie w razie czego a po drugie myslę że lastwiej bedzie kazdemu zabrac po jednej niz nam dwóm po cztery.
Ja moge do schowka wziasc te flaszki ;):P:D heheh Kto leci jutro na chudów i o której jak by co ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.