Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zlocik 13 Czerwiec 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no cieszy mnie bardzo ze mimo zbyt niejasnej pogody jest troche chetnych... wiec tak jak juz chlopaki pisali kolo 19:30-19:40 na mc i mysle ze kolo 20 wyjedzemy z mc do Grantu... ostatnio organizatorom przekazalam ze bedziemy kolo tej godziny no wiec do 19:30FABIO mc w Pszczynie jak co numer masz wiec dzwon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ochroniarz mowil cos ze ktos sie konkretnie rozpierniczyl na skrzyzowaniu, czy ktos cos wie na ten temat?podobno z tego powodu policja kazala im uciszyc 'palaczy gum'm.in. Bace ;)anyway... co do imprezy to zenada totalna, droga niezamknieta, zero przygotowania, ktos wyskoczyl na droge i skoczyl na gume to zaraz tlum lecial na droge, autobusy nie mogly przejechac... porazka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja tylko lekko przegazowałem bo sprzęta grzałem a tu już dwa karki przyleciały no tak było zawsze i niestety tak będzie, imprezy w tym miejscu nie da się poprostu ogarnąć, no chyba że radiowóz by stał to by był spokój, pokaz Stuntera fajny, tylko szkoda że tak mało miejsca miał i w sumie to nic takiego nie pokazał z tego co potrafi, też nie rozumiem ludzi którzy jak tylko ktoś wyjedzie od razu lecą na drogę, i co niby taki chłopek ma zrobić na moto jak droga zablokowana pogoda dopisała, sprzętów dużo się zjechało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wypas, na żywo jeszcze takiego pokazu stuntu nie widziałem. Ogromny szacunek dla stuntera13 . Przydało by sie tylko wiecej miejsca to napewno było by jeszcze ciekawiej. Ja mysle ze te przekręty na drodze były lekkim przegięciem no ale jak ktos chciał se gume przypalic na parkingu pod grantem to czemu nie?? nikt chyba nie jest na tyle głupi zeby kogos przy tym rozjechać albo cos narobić. Jak juz to sam sobie zaszkodzi. Bez sensu że próbowano wyciągac z tego konsekwencje, w koncu chyba wokół tego sie to wszystko kręciło No ale nie żałuję, podziękowania dla organizatorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej sorry ale to jest droga wojewodzka wiec musieliby miec zezwolenia na cos takiego jak sie tam odbylo .... szczerze to uważam ze ta jazda na drodze NIEZAMKNIETEJ ( jeszcze u nas w PL) no to byla przesada...no ale... jednak pokaz sie odbyl itp itd ludzie niestety sie zmyli dosc szybko ale kto mial zostac ten zostal i bylo ok a i wlasnie tez jak wychodzilam sie dowiedzialam ze ktos sie rozwalil na skrzyzowaniu przy MC.... wiecej szczegolow nie znam....Dzieki wielkie za przybycie tak tlumnie bo chyba jeszcze tylu motonitow nie bylo mimo kilku niedociagniec mysle ze sie udalo....dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza nawet wporzo ,Rafał coś tam pokazał ale mogli mu trochę więcej tego placu poświecić ,jakby nie wygłupy niektórych ludzi na szosie to byłoby ok raz rozproszono tłum z ulicy to po chwili znowu tłumy na szosie jakby do zwierzyny gadali albo niedorozwiniętych masakra trochę mnie to wku..iło ale co zrobić są ludzie i ludziska teraz prezes poniesie małe lub nie małe konsekwencje , co do wypadku to słyszałem ze nawet śmiertelny był w Miedźnej obok urzędu ale czy prawda czy plotka to nie wiem wiec się dalej nie wypowiadam pozdro dla wszystkich którzy dotarli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary ja mam sciagnieta z forum oswiecimskich i mi ta wystarczyla, wiem ze grant przyciaga fanow i fanki basu z okolic ale takiego fana basu to jeszcze nie widzialem w zyciu
Trafiles idealnie w moje gusta i gusciki - wlasnie tego sprzeta szukalem ;):DRzucil mi sie w oczy juz przy samym wjezdzie ;] No BASS NO FUN !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.