Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Etrememoto 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkiego o imprezie mozna dowiedziec sie z oficjalnej stronki ExtremeMoto 2009"Bilety na imprezę ExtremeMoto będzie można nabyć wyłącznie bezpośrednio przy wjeździe. Koszt biletu wynosi 20 zł/os. Dzieci do lat 7 wchodzą bez opłat.Zakupiony bilet jest ważny na jeden dzień. Istnieje możliwość wielokrotnego wychodzenia i wchodzenia na imprezę w dniu, w którym zakupiono bilet za okazaniem pieczątki, którą można otrzymać przy wyjeździe."Ktos sie wybiera na ta impreze ? Ze Ślonska najszybciej leciec przez Czestochowe wiec mozna sie gdzies umowic i pojechac razem.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikaj nie ma szczegolowego planu imprezy. Wiem tyle ze w sobote jest 1 runda pokazow stuntu a w niedziela final. W komentarzach do poprzednich extrememoto ludzie pisza ze wiekszosc dzieje sie w sobota w niedziela to finaly itp. Nigdy nie byłem jeszcze na tej imprezie, jak bedzie ok to i w niedziele mozna jechac jeszcze raz ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impreza naprawde jest swietna i polecam..faktycznie w sobote sie duzo wiecej dzieje niz w niedizele, bo wtedy udzial biora wszyscy uczestnicy.ja wyjezdzam z kat ok 9:00 w sobote, nocuje w wawie i w niedziele ok 18:00 wyjezdzam z wawy.Mozna sie jakos zgrac i poleciec grupą czy cos jak ktos chce.. tempo na trasie przelotowe do wawy, czyli znacznie powyzej predkosci autostradowej w Polsce, bardziej zblizone do przelotowej autostrad w Niemczech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ze spankiem ??jest na lotnisku jakies pole gdize mozna namiocik rozbicczy raczej wchodzi w gre jakis motelik ??
wydaje mi sie ze zostaje motel, przynajmniej nic nie pisze o namiotach... do tego dzwigli ceny biletow na 25 zl za dzien... patrzac na program zastanawiam sie czy zostawac na niedziele, sobota chyba stykniepozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wyjezdzam z kat ok 9:00 w sobote, nocuje w wawie i w niedziele ok 18:00 wyjezdzam z wawy.Mozna sie jakos zgrac i poleciec grupą czy cos jak ktos chce.. tempo na trasie przelotowe do wawy, czyli znacznie powyzej predkosci autostradowej w Polsce, bardziej zblizone do przelotowej autostrad w Niemczech
to spotkamy sie na miejscu bo moj hebel tak szybko nie poleci ;)cały czas sie waham czy sobota czy niedziela czy sobota + niedziela.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba dla tych co będę w sobotę dajcie znać jak było
jak??? raczej watpie czy ktos laptopa wezmie, po to zeby sie w sobote na forum zalogowac Ja za 3 godziny wyjezdzam z Kato..Pogoda ładna i niezle sie zapowiada dzisiaj i jutro. Gdyby ktos był to szukajcie mnie po motocyklu =)Szkoda ze wczesniej nie zajrzalem do tego tematu, bo tanio noclegi w wawie wychodza w hostelu ToTu (co prawda drugi koniec wawy ale najtaniej i w miare ok).http://www.rezerwuje.pl/hotel/Warszawa/Hostel_To-Tu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grupa gliwice and friends wlasnie wrocila do domu. natrzaskałem 2 gb zdjec, moze cos bedzie wartego nie skasowania co mozna powiedziec - swięto palenia gumy i spalania paliwa duzo stuntu, Kuzaj driftujacy parusetkonną imprezą oraz fun-carem KTMa na koniec pokaz tysiac konnej corvetty 4x4 ktora osiagała setke w mniej niz 2 sekundyi to pierdolniecie sprezarki ... fajnie bylo tylko pare razy przeszedl dosc srogi deszcz, i na imprezie i podczas jazdy do wawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem tylko w sobotę - pogoda na zmianę ale warto było jechać niestety przydał by się statyw, którego nie miałem ( robiłem zdjęcia pierwszy raz tą techniką ) wiele zdjęć rozmazanych jest ciężko śledzić jadący pojazd bez statywu, a dłuższe czasy naświetlania specjalnie stosowałem by ukazać akcję Sprzęt kogoś z Śląska widziałem na parkingu na Bemowie - czerwona CBR po zdjęciach Trollsky widzę że chyba się minęliśmy kilka razya to kilka zdjęć post-2280-1243198898.jpgpost-2280-1243198928.jpgpost-2280-1243198950.jpgpost-2280-1243198992.jpgpost-2280-1243199018.jpgpost-2280-1243199066.jpgpost-2280-1243199084.jpgpost-2280-1243199101.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20-200 f/4 ? nie pomyliłeś się z tym szkłem ? ja obecnie szukać będę czegoś w okolicy 30mm - 35mm i w miarę jasnego (znowu stałka) DSLR co prawda to droga zabawa, ale gdy ogląda się zdjęcia zapomina się o kasie jaką się na to wydaje te fotki z ostatniego linka fajne jest od kogo się uczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.