Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Etrememoto 2009


Rekomendowane odpowiedzi

chcialem wyjechac w sobote rano razem z Bulim i juz sie wsciekalem ze zasapalem i do garazu wchodzilem ok 11:00.Moja wscieklizna osiagnela zenitu gdy w garazu zobaczylem w nowej gumie (przejechane ok 800 km na nowym laciu) ze jest gwozdz Akcja podnosnik, klucze wyciaganie, wymiana (cale szczescie ze w garazu mam kilka oponek) i do Wawy wjechalismy ok 14.Przed sama Wawa zlalo nam dupe i bylismy w stolicy dokladnie o 16:17 (rowniez tam caly czas padalo).Zadzwonilem do kumpla i okazalo sie ze nie warto tam w ogole jechac bo mokro, pada i zimno Wiec jazda do Yamaha na Łopuszańską na dni otwarte, potem kolacja i zwiedzanie Wawy nocą W niedziele sniadanie u chinczyka (Buli gdy zobaczyl pol porcji za 9 zł o malo nie spadl z krzesla z wrazenia hehe) i jazda na extreme moto.Ogolnie impreza super zorganizowa, swietne widowisko, chlopaki w stuncie fajnie latali (stunter13 jak zwykle thebest odkad w 2007 pokazal sie na 125ce), na SM i FMX siedzieliśmy na trybunie i widzielismy wszystko z kilkunastu metrów wiec tez wypasik ...Impreza jak dla mnie zajebista ale najlepszty powrot...W Mszczonowie (miedzy Wawa a Piotrkowem) minelo nas Lamborghini z Kuzajem i kilku chlopaków sportami ktorzy jechali ok 250. My musielismy sie tankowac wiec szybki zjazd na stacje i dzida..W Rawie Maz troche zlalo dupe ale za Piotrkowem spotkalismy Kuzaja, ktorego zatrzymala Policja na suszarke hehe.. Poczekalismy chwile dalej i potem jaaaaazda razem )Ponizej 260 nie bylo, przy 290 (ja jechalem z plecakiem hehe) Kuzaj nas wyprzedzal i cisnal do 330.. Ogolnie bylem w szoku ze Lambo ma takie przyspieszenie jak motocykl i to przy predkosci od 200 wzwyz!!!!.Potem zjazd na stację, uscisk dloni, wspolne zdjecia i my dalej do Kato a Kuzaj z Lambo w korek w Siewierzu heh Wyjazd na maxa udany i nawet dobrze ze w sobote tak pozno bylismy (szkoda tylko mojej oponki) bo i tak desz i nic sie nie dzialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza godna polecenia cały czas coś się działo wiec polecam na przyszły rok, wypad udany szczególnie wieczorne śmiganie po warszawie no i droga powrotna, nareszcie kierowca i auto którzy dają rade, miło spotykać na swej drodze ludzi którzy tez są uzależnieni od adrenaliny.Z takim czymś śmigaliśmy post-22-1243379935.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.