Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gps Na Palec I Prośba O ślubną Eskortę


Rekomendowane odpowiedzi

[..]wracam tam z powrotem.... tym razem z żoną szukać skarbów w podziemiach.... o ile tam trafię hehe
Czterej pancerni i piesio
[..]P.S. Manka jak tam ślimaczek??
Ale ani mi nie godej zostawił jakiś ślad jak to ślimak i cię ciężko zmywało..ślimak teraz w kieszeni jeździ
[..]eskorta udana, bardzo ładnie się prezentowała z tymi balonikami pozdrawiam
Bardzo udana, było piknie, zafajniscie i baloników troskzu było.. mimo ze czasem je gubiliśmy albo pękały
[..]o 14:35 dojechała ekipa z rybnika...
A to znaczy ze Rybnik się nie spóźnił, co się żadko zdarza a jednak Później troszke zdjęć zapodam a teraz śmiganko wziuuuuuum...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dzięki wszystkim za obstawę, wyszło to na prawdę rewelacyjnie i jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za przybycie.Znajomi i rodzina byli pod wielkim wrażeniem, może jedynie ksiądz nieco zniesmaczony.Manka, dzięki za użyczenie Marchewy do zdjęć.A szczególne podziękowania chciałam złożyć Sylwii i Łukaszowi za organizację!!Zdjęć jeszcze żadnych nie mamy, teraz jedziemy na tydzien poślubny, jak wrócimy na pewno zamieścimy:)pozdrowienia dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również chciałbym Wam podziękować. Byliście super. Co prawda wszystko pamiętam jak przez mgłę - co spowodowane było chyba stresem. Na gościach za to zrobiliście piorunujące wrażenie. Mam nadzieje ze na jakiś zlotach w tym sezonie będę miał okazje podziękować jeszcze raz każdemu osobiście. Zdjęcia zamieścimy po podróży poślubnej (bo na razie sami jeszcze ich nie mamy).Wielki dzięki i pozdroP.S. Macie pomysł jak przekonać Kajusie do nie noszenie przeze mnie obrączki? Strasznie uwiera mnie w palec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domku nie mam internetu ( dzieki Bogu) więc pisze dopiero teraz.Na początku jeszcze raz gratuluje Kudzy i Kajusi jak juz mówiłam "szerokości na tej nowej drodze zycia"Wszystkim którzy byli serdeczne dzięki za sprawną organizacje i przepraszam za mała pomyłkę z miejscem wyjscia Pani młodej ..ale taki numer miałam podany Nie wazne - potem wszystko juz gralo jak należy:) Chciałam podziekowac mojemu prawie-szwagrowi - Jackowi , który przywiózł mnie na stację i pomógł zorganizować przejazd pod nieobecnośc Łukasza - inaczej chyba bym z buta leciała na tego statoila.Trochę za mało okazało sie tej wstązki a balony to mi sie rozeszły w błyskawicznym tempie.Jeszcze raz wielkie dzięki ze pomogliście swoim zachowaniem i obecnością 17 czerwca Łukasz i Ja będziemy się obrączkować jak zobaczyłam Parę młodą wychodząca z Koscioła to uswiadomiłam sobie ze juz tylko miesiac i troszke nam zostało ;) az lezka w oku sie zakreciła Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję Wam Kaju i Jacku sto lat!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marchewka nie jest krzywa !! Jest obniżona, dlatego tak A Pani młoda ma na niej piękne foteczki i dobrze ze ja umyłam bo by sie Młoda ubrudziła A Wy zazdrościcie i krzywicie słownie marchewcie, a ona najprostsza z tych wszystkich co tam stali Tak, tak Łukasz, Twoja zółtka też jest krzywa, o op Bronxowej nie wspomne, nie dość że krzywa to jeszcze za krótka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marchewka nie jest krzywa !! Jest obniżona, dlatego tak A Pani młoda ma na niej piękne foteczki i dobrze ze ja umyłam bo by sie Młoda ubrudziła A Wy zazdrościcie i krzywicie słownie marchewcie, a ona najprostsza z tych wszystkich co tam stali Tak, tak Łukasz, Twoja zółtka też jest krzywa, o op Bronxowej nie wspomne, nie dość że krzywa to jeszcze za krótka
Teroz toś mnie obraził Mnie i moja ruda moja ruda jest prosta i ma mniej przebiegu wiec jeszcze przygód nie miala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.