Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gps Na Palec I Prośba O ślubną Eskortę


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

godzina mi odpowiada i jesli nie bede miał przeskoku z pracy zeby jechac na inny punkt (chodz i tak powinnem zdążyć z Andrychowa od 13 do Wodzisławia ) . Kudza może na ślub zdążysz to na Zupamoto bede oblukasz żartuje w ten dzień będziesz się pewnie bardziej bał niż dziecko same w lesie i na nic czasu niema ani głowy Gratulacje i szczęścia życzę w tym trudnym okresie życia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SłuchajcieMamy takie pytanie - pojedziemy do Was do Rybnika jednak (cebra i fazer) i musielibyście nam narysować mapkę gdzie w Rybniku mamy się zjawić i o której bo nie znamy tych okolic. Stamtąd podepniemy się pod paradę całą do Rudy - a po mszy jak już pohałasujemy przed kościołem będziemy wracać do siebie do Gliwic - ale drugą stroną już nie z Wami.PozdrawiamPSBoczek jedziesz z nami ?PS.2Dla nas też wstążki zmontujcie fajnie to będzie wyglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SłuchajcieMamy takie pytanie - pojedziemy do Was do Rybnika jednak (cebra i fazer) i musielibyście nam narysować mapkę gdzie w Rybniku mamy się zjawić i o której bo nie znamy tych okolic. Stamtąd podepniemy się pod paradę całą do Rudy - a po mszy jak już pohałasujemy przed kościołem będziemy wracać do siebie do Gliwic - ale drugą stroną już nie z Wami.PozdrawiamPSBoczek jedziesz z nami ?PS.2Dla nas też wstążki zmontujcie fajnie to będzie wyglądać
Droga jest prosta Od Gliwic cały czas prosto, na drugim rondzie w Rybniku w prawo i na dole górki jest McDonalds z BP, mówiąc prościej: cały czas trzymaj się drogi 78 kierunek Chałupki i musisz mijać nasze miejsce spotkania Jak coś to: 501077781 i będziemy w kontakcie Nawet mogę wyskoczyć gdzieś w kierunku Gliwic aby was podprowadzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga jest prosta Od Gliwic cały czas prosto, na drugim rondzie w Rybniku w prawo i na dole górki jest McDonalds z BP, mówiąc prościej: cały czas trzymaj się drogi 78 kierunek Chałupki i musisz mijać nasze miejsce spotkania Jak coś to: 501077781 i będziemy w kontakcie Nawet mogę wyskoczyć gdzieś w kierunku Gliwic aby was podprowadzić
Te Łukasz czemu nie mówisz że to Ty!!!!! bych cie normalnie nie poznała na tym zdjeciu zes sie szczaskoł na machoń Jak cos mozesz wczesniej podjechac i ruszymy juz razem spod naszej firmy:) Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.