Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gps Na Palec I Prośba O ślubną Eskortę


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25 kwietnia 2009r. dwóch forumowiczów, a mianowicie Ja Kajusia z kudza zalegalizujemy nasz trwający 6 lat związek, skończy się wolność, pojawi się GPS na palcu, ale jakieś plusy tego pewnie też się znajdą Chyba każdy motocyklista o tym marzy, zatem bardzo by nam było miło, gdybyście chcieli nam towarzyszyćTrochę informacji o nas:Kajusia - jeżdże na suzi gs 500, nie za szybko, gdyż póki co zdobywam cenne doświadczenie. Kudza - po bliskim spotkaniu z dzikiem jest w trakcie wymiany moto (nie polecam używania Suzuki Gsf 600 Bandita do polowania na dziki)Ślub25 kwietnia 2009r. w Kosciele w Rudach, 15 km od Rybnika o godz. 16.00. Pan Młody (vel kudza) przyjezdza po mnie, do Wodzisławia i stąd (sądzę, że ok.15.00) jedziemy właśnie do Rud. Nie ukrywam, jest to kawałek, ale ciekawe widoki nie tylko krajobrazów, ale także mnie w przepięknej sukni i naszego wspaniałego Garbusa, którym będziemy jechać do ślubu na pewno to wynagrodzą Co tu więcej mówić, serdecznie zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja z moją Sabinką przyjedziemy, muszę ją zarazić tym pięknym zwyczajem, postaram się też innych znajomych zwerbować.Myślę gdyby Starosta się zadeklarował dopilnować należycie swojego obowiązku wobec nas motocyklistów jakimś małym podarunkiem (np 0.7) to było by o wiele więcej motocykli....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę gdyby Starosta się zadeklarował dopilnować należycie swojego obowiązku wobec nas motocyklistów jakimś małym podarunkiem (np 0.7) to było by o wiele więcej motocykli....
ależ to jest oczywistą oczywistością ;) każdemu zwyczajowi trzeba czynić zadośćzresztą starosta sam jest motocyklistą to dobrze wie co się robi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Motórzysty.Żeby nie zaprzatać głowy Parze młodej dodatkowymi zmartwieniami musimy się ładnie zorganizować.Ekipa z Wodzisławia i reszta trzódki , która chce już Kajusię i Kudzę z domu Pani młodej odprowadzic do Kościoła , zbiera się 25 kwietnia w Wodzisławiu na Statoilu koło McDonalda( bo tam będzie chyba Wam najłatwiej trafić , ci którzy chcą to 14:20 spod Damir-u na statoil i dalej...) o godzinie 14:40 . 14:50 wyjazd ze stacji.Reszte info organizacyjnych dopiszę.Proszę tez z góry o zachowanie godne uroczystości reszta szczegółów wkrótce Pozdrawiam,Syla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.