Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zaproszenie Do Kolumny Weselnej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Chciałbym zaprosić wszystkich chętnych do kolumny weselnej mojej siostry Zarówno Ja, Siostra i przyszły Szwagier jesteśmy czynnymi motocyklistami Wesele odbędzie się 12 kwietnia 2009 roku (1 dzień świąt) Trasa Zendek -> Świerklaniec -> Zendek (są to okolice lotniska Katowice Pyrzowice)Planowany odjazd ode mnie to jest Zendek Główna 43 około godziny 11.30 ( koło 11 przyjadą moi znajomi). Przejazd do Świerklańca tam mają dołączyć znajomi od szwagra i powrót z powrotem do Zendka.Mam nadzieje że pogoda dopiszeJeszcze raz zapraszamSławekgg: 2496274tel: 508150179

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Twój przyszly szwagier to Marek? Bo jak tak to ja i szesciu chlopaków z mojej okolicy też jedzie na tą parade. Pzdr
Dokładnie Marek Fajnie by aby do niego przyjechać od razu całą ekipą a nie zbierać się częściowo u mnie a częśc u niego Mówił mi że od niego ekipa też pojedzie Ode mnie też koledzy pojada dałem jeszcze info na Forum Przed samą imprezą 2 - 3 dni przypomnę się na forumPozdrawiam i zapraszam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie trzeba sie ugadywać u mnie ale można się dołączyć po drodze (na przykład w Świerklańcu koło zajezdni) albo gdzieś na Ostrożnicy. także kwestia ugadania sie A tak wogóle nie mów Markowi szczegółów że pisałem na forum niech to będzie niespodzianka Ja dzisiaj się będe z nim widział to powiem mu aby koledzy przyjechali do mnie Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bój się nic mu nie powiem. Niech to będzie dla niego tajemnica. Nawet będzie lepiej jechać ze Zendka na góry większą ekipą a później dalej na mszę. Daj mi jeszcze znać jak będziesz mógł na nr. 508364729 i się zgadamy. Oby tylko pogoda nam dopisała. a tak z ciekawości ile moto już macie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda musi byćjak będzie fajnie i ciepło powinno przyjechać dość dużo ludków przy złej pogodzie kilku zapaleńców powiedziało że i tak pojedzie Znajomy nawet po śniegu i lodzie jeździ do pracy. W końcu jak kochać 2 kółka to na całego 2 kolegów będzie dokładnie znało trasę jak jechać i całą resztę także polecą pierwsi. Potem poproszę z 2 osoby aby na chwile przyblokowały ruch gdy kolumna będzie wjeżdżać na główną drogę (aby się nie rozdzielić) VidaL Wszyscy są zaproszeni obyś tylko nadążył 80 - 90 Km/h czym jeździsz ??Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ktorej godzinie orientacyjnie kolumna bedzie w Świerklancu?
U mnie spotykamy sie 12 go kwietnia ( niedziela ) 11.30 wyjazd koło 11.45Przejedziemy przez Brynice Ostrożnice na Świerklaniec także myśle że w Śwerklańcu będziemy parę minut po 12 max 12.15 u Marka.Koło 12.30 Wracamy z powrotem do Zendka tą samą drogą.Można się dołączyć po drodze na Ostrożnicy, Koło zajezdni w Świerklańcu albo u Marka ( ulica Bratków).Jeszcze raz zapraszam wszystkich pogoda powinna dopisać, ekipa też będzie można poznać się nawzajem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.