Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Korba Nowy Klub Muzyczny W Katowicach


Rekomendowane odpowiedzi

Od Pewnego czasu działa w Katowicach Klub Muzyczny Korba zaczyna się sezon motocyklowy pomyślałem , że można by zaprosić motocyklistów do tego bardzo "klimatycznego" miejsca. W soboty można tu usłyszeć cięższe brzmienie spotkać tych i owych co już trochę jeżdżą na dwóch kołach ponieważ knajpa jest "stricte motocyklowa" prowadzona przez motocyklistów.Połączenie motocyklizmu i ciężkiego brzmienia daje pewność satysfakcji ze spędzonego w niej czasu. Klub Muzyczny Korbaul.ZLota 1 na Dębie niedaleko wejścia do wesołego miasteczka.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już tego dużo ciężko mi spamiętać powiem z skrócie dużo metalu trochę bluesa i hard rocka.Zapamiętałem zespoły: Rockomotive, The No-Mads , Alcoholica , GALLILEOUS, UZIEL było jeszcze kilka innych których nazwy nie zapamiętałem.Tu jest link do stronki o Korbie .http://koncerty.net.pl/miejsce,979,Klub_Muzyczny_Korba

ciężka muza czyli jakie zespoły np. tam puszczacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest w tej kamienicy gdzie obok był ten warsztat . Jest tam ogrodzony plac gdzie można wjechać motocyklem i spokojnie zostawić sprzęta.Jak się ociepli będzie również ogródek piwny na zewnątrz wtedy to już totalny luzik.

hmm... trzeba będzie sprawdzić jak tam jest to chyba blisko Jacha gdzieś ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam już tam parę razy i serdecznie wszystkim POLECAM ten klub - fajni ludzie, świetny klimat i super urządzony lokal, a cena browaru mnie rozwaliła, 4 czy 4,5 zeta za 0,5l piwka to jak za freee (szczególnie w Katowicach).A na koncertach jest super, nawet mój choop tam ostatnio grał i było zaje%$##fajnie Pozdrawiam i do zobaczenia w Korbie ,AsiA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie się wybiorę, zwłaszcza, że chłopaki znów powrócili na scenę i łupią jak stary MOTORHEAD - grają zajebiście, więc wszystkim lubiącym te klimaty serdecznie POLECAM !!!!Do zobaczenia w Korbie w sobotę, WANDERER chęstnie się z Tobą AsiA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia ja bardzo chętnie z Tobą ale tylko cocacola zero alkocholu ;) ci co mnie znaja wiedzą ;) Pozdrawiam.

Chętnie się wybiorę, zwłaszcza, że chłopaki znów powrócili na scenę i łupią jak stary MOTORHEAD - grają zajebiście, więc wszystkim lubiącym te klimaty serdecznie POLECAM !!!!Do zobaczenia w Korbie w sobotę, WANDERER chęstnie się z Tobą AsiA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.