Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nowy Nabytek Niby Nic Ale Zawsze Cos Na Poczatek


indiany

Rekomendowane odpowiedzi

przygotuj sie na docinki, że to nie motocykl a skuter (niezaleznie od pojemności), nawet burgmana 650 nie traktują niektórzy jako motocykla. a to forum jak nazwa wsakazuje zrzesza motocyklistówja w kazdym razie sedecznie Cie pozdrawiam.nie będe pisał jakie forum powinieneś odwiedzić, bo pewnie znajdziesz w google link odnośnie burgmanii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Burgman 650 to niby nie skuter ? Bo z motocyklem to napewno nie ma nic wspólnego oprócz tego że moze i jest wygodniejszy od CeBRy F3 (podobno) to chyba na tym się kończą jego zalety.Co do założyciela tematu życze aby się sprawował.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję maszyny, życzę bezawaryjności i pełnego baku w nowym sezonie Zastanawiam się dlaczego osoby chwalące się starszymi-tanimi sprzętami, lub właśnie skuterami mają często sformułowane posty z których wynika, że trochę wstydzą się tego co mają. Ciesz się tym co masz i nie daj se wejść na głowę kolesiom na "wypasionych maszynach". A na pewno nie ma potrzeby zmiany forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję maszyny, życzę bezawaryjności i pełnego baku w nowym sezonie Zastanawiam się dlaczego osoby chwalące się starszymi-tanimi sprzętami, lub właśnie skuterami mają często sformułowane posty z których wynika, że trochę wstydzą się tego co mają. Ciesz się tym co masz i nie daj se wejść na głowę kolesiom na "wypasionych maszynach". A na pewno nie ma potrzeby zmiany forum.
Podpisuje się pod tym czterema łapami - nie dajmy się zwiariować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję maszyny, życzę bezawaryjności i pełnego baku w nowym sezonie Zastanawiam się dlaczego osoby chwalące się starszymi-tanimi sprzętami, lub właśnie skuterami mają często sformułowane posty z których wynika, że trochę wstydzą się tego co mają. Ciesz się tym co masz i nie daj se wejść na głowę kolesiom na "wypasionych maszynach". A na pewno nie ma potrzeby zmiany forum.
a kto pisze o zmianie forum? w tamtym o którym pisałem jest wiecej informacji na temat skuterów i maxiskuterów.co do terminu że burgman 650 to skuter czy nie, odpowiadam że jest taka rubryka w dowodzie rejestracyjnym, która tłumaczy całość zagadnienia, podpowiadam że jest napisane motocykl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przygotuj sie na docinki, że to nie motocykl a skuter (niezaleznie od pojemności), nawet burgmana 650 nie traktują niektórzy jako motocykla. a to forum jak nazwa wsakazuje zrzesza motocyklistówja w kazdym razie sedecznie Cie pozdrawiam.nie będe pisał jakie forum powinieneś odwiedzić, bo pewnie znajdziesz w google link odnośnie burgmanii.
Typowy czarny PR
...  co do terminu że burgman 650 to skuter czy nie, odpowiadam że jest taka rubryka w dowodzie rejestracyjnym, która tłumaczy całość zagadnienia, podpowiadam że jest napisane motocykl.
Myślę, że lepiej niż twój dowód pojazdu obrazuje to ustawa Ministerstwa Infrastruktury ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma 2 kółka, silnik, siodełko i kierownicę bez przekładni. Czyli moto (-cykl, -rower - mniejsza o to). A że w Polsce obecnie skutery, delikatnie mówiąc, nie cieszą się szacunkiem? Wina dzieci neostrady. Czego by nie dorwały, temu opinię popsują. Nasza-klasa z początku wydawała się fajnym pomysłem...Jeśli to Chińczyk, łączę sie z Tobą w modlitwie do Wielkiego Motóra o pomyślne loty i jak najrzadsze awarie Sam kupiłem chinską 50 i nie chowam się pod asfalt ze wstydu, kiedy mijają mnie większe sprzęty z uznanych krajów. Co ciekawe, większość jest przyjazna Gratki i oby nie grat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczescie to włoch na silniku minarelli wiecie na to mnie bylo stac bo nie drogo i kto wie moze kiedys sie przesiade na mojego wymarzonego Kawasaki Vulcan VN 1600 Classic i powiem jeszcze ze ten skuterek nie jest taki zly na jakiego wyglada tak jak mowilem tylko narazie na taki bylo mnie stac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.