Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Honda Cb 500


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Jako sprzedający tego sprzęcika tez gratuluję i wiem ze CB będzie się dobrze spisywała bo u mnie przez 3 latka była całkowicie bez problemowa. Z tym rozpłakaniem to nie tak do końca ryczałem a nie tylko o mało co się rozpłakałem ale do rzeczy to wiadomo szkoda sprzęta ale trzeba czasem coś zmienić i coś innego doprowadzić do takiego stanu . Gdyby ktoś chciał zrobić przy swojej zabawce coś niestandardowego (lakier, aerograf czy inne zmiany) to zapraszam - Oglądający i negocjatorzy (negocjatorki ) mają moje namiary i tel Tak czy owak ciesze się ze poszła w dobre ręce i będzie cieszyć sympatyczną osobę w nowym sezoniepozdrówka dla nowej włascicielki i wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O i sprzedający sie pojawił Pozdrawiam (negocjatorka )A tak racja, nie napisałam wcześniej..ze sprzedajace ma bardzo dobrą rekę to bazgrania (areograf) no powaznie.. prócz motocykla widziałam jeszcze inne dzieło no i bardzo bardzo ładnie Ps. W sobote opijamy Cebulke Zeby dobrze służyła wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego sprzedający w/w cebulę, ten tekst z płakaniem to miał być komplement w twoją stronę .Chciałbym kupować sprzęty tylko w takim stanie i tylko od takich ludzi jak Ty, co to wiedzą jak z motocyklem postepować, aby był coraz ładniejszy , lepszy i cieszył oko z każdym zabiegiem upiększającym a nie jak to niektórzy twierdzą ,że jak ma swoje lata i przebieg to musi wyglądać jak krowie z gęby wyjety .Bo sprzet jest do latania a nie do dbania.(znam takich).Rozumiem że nie każdy ma możliwość i umiejętności polakierować aerografem , ale nie tylko na tym rzecz polega.Ps. Jak będziesz coś sprzedawał jeszcze kiedyś daj znać na PW może akurat będę czegoś szukał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

[..]Kostucha cos wspomminal ze ostatnio znalezli ladna i zadbana CB dla kolerzanki..i to pewnie ta wlasnie... jeszcze raz gratuluje..Szerokosci
no dokładnie to ta A jak już dojedziesz do Sosnowca, to pewnie byś mogła ja zobaczyć Ale to z Patrycja już bys musiała się dogadać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie to ta A jak już dojedziesz do Sosnowca, to pewnie byś mogła ja zobaczyć Ale to z Patrycja już bys musiała się dogadać
No pewnie, że pewnie Mówisz co, gdzie i kiedy i masz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to na cb500.pl jest parę osób ze śląska i okolic. w Zeszłym roku było nawet małe spotkanie, gdzie można było się powymieniać uwagami i obejrzeć kto na czym przyjechał. Może w tym roku też się zorganizujemy, a jeśli nie to gdy tylko sprowadzę swojego z zimowania możemy śmiało umówić się do oglądanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.