Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Honda Cb 500


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

no to tu już Ci mogę oficjalnie złożyć gratulacje ;)super sprzęcik niech sie sprawuje i liczę na porządną impreze zapoznawczą z maszyną hehe ;)
Dzięki He he, Ty to jak nie drzwiami to oknem... jak nie na kawę to "impreze zapoznawczą" sie wbijesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Patrycja gratuluje serdecznie i wisisz mi gorąca czekoladę z dużą ilością bitej śmietany Albo jakie smakowe cuś... Także czekamy z Łukaszkiem na zaproszenie do garazu bo wiesz.. trzeba opić aa Majzel się pewnie z miłą chęcią dołączy A motocykl.. no trzeba przyznać, ze bardzo ładny na żywo prezentuje się na prawdę świetnie a i jego stan tech. był zadowalający. Zwłaszcza, ze motocykl swoje latka ma. No ale jak się o sprząta dba...Troszkę jeszcze trzeba przy cebulci porobić..ale to akurat..przygotowanie do sezonu.Dbaj o nią.. i wielu wielu tysięcy szczęśliwych kilometrów Ci życzę..w zasadzie wam No i teraz wiesz egzaminek... i ruszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Patrycja gratuluje serdecznie i wisisz mi gorąca czekoladę z dużą ilością bitej śmietany Albo jakie smakowe cuś... Także czekamy z Łukaszkiem na zaproszenie do garazu bo wiesz.. trzeba opić aa Majzel się pewnie z miłą chęcią dołączy
Czekolade albo cuś dobrego masz jak w banku ;)Wiem, wiem... Kobieto, odrób sie w sobotę ze szkołą i zapraszam No tak, tak...co do Majzla to na niego w tej kwesti zawszem można liczyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dołączam się do gratulacji.Sprzęcik widziałem i muszę przyznać że w takim stanie tych roczników już się praktycznie nie widuje.Sprzedający prawie się rozpłakał jak go na lawetę pakowałem (szok) i kazał Patrycji obiecać że będzie o nigo dbała i nic mu się nie stanie.Jeszcze raz gratuluję i życzę wielu szczęśliwych mil z ''CEBULĄ'' między nogami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.