Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Albinos


budda

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobilem kolo 1000 km do dzisiaj i uwazam ,ze to byl dobry wybor.Bardzo podoba mi sie stabilnosc w szybkich zakretach.O osiagach nie mowie bo na razie docieram silnik.Ogolnie dosyc duzy i wysoki motocykl.W pierwszych dniach przeszkadzala mi jego szerokosc ale to chyba kwestia przesiadki z nakeda (jak wsiadam na SVke to czuje sie jak na rowerze).Jestem dosyc euforycznie nastawiony do tego motocykla takze na razie nie liczcie na slowa krytyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki..jezdzilem sprzętem z załączonego obrazka po terenie zamkniętym na sygnale ;)wersja policyjna jak i niepolicyjna prowadzi sie tak samo świetnie.. i ten moment ahhh 115 Nm przy 6500 RPM już żaden dres na R1 bez prawka nie ucieknie ..jedyny duzy minus o jakim musisz pamietac to "bezsensownie" umiesczony zacisk tylnego hamulca (z dołu) i trzeba uważać przy wjezdzaniu na wysokie krawężnikipost-2452-1254408018.jpgpost-2452-1254408058.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie dres na K7 albo 1000 rr?? A tak po za tym offem to niezły sprzęt. Syrena, kogut i nie będziesz się musiał martwić o wolną przestrzeń w korku
wiecej dresów w polsce jezdzi na R1 jezdzi, bo tipsiarom się R1 bardziej podoba.. ;)a na powaznie to z dodatkowych elementów policyjnych moglbys zalozyc (o kogutach, syrenie i radiu nie pisze):kask Nolan com handbary Accerbis białegmole (producentem jes polska firma, jak bedziesz zainteresowany to Ci dam namiar)kufry Givimanetki ogrzewane Oxford
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z poczatkiem wrzesnia stalem sie szczesliwym posiadaczem Bialej bielizny znanej angielskiej firmy. Tutaj fotkiWlasnie jestem po pierwszym przegladzie i dalej sie docieramy.
przejeżdżałem dzisaj koło tego sprzeta (stary sosnowiec), trochę zmokłaprezentuje się ciekawie w tym malowaniu, miałem się przysiąśc ale była mokra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kazdej chwili,nawet bardzo chetnie bym posluchal leo vince'a w Tigerze.Uuuu, mam taki wydech w SVce i pieknie uwalnia dzwiek.Ja jeszcze smigam,chociaz jak patrze na pogodynke to mnie szlag trafia bo za tydzien ma byc kolo zera.Jezeli nie w tym to w przyszlym sezonie sie ustawimy.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.