Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Riii


zygmusc

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No, ja też w to nie wierze, bo ostatnio pisałeś że jest już w kontenerze, a to z rok temu było... Ja wiem że mamy nowy narybek na forum i wielu nie zna sytuacji, ale chyba nie liczysz na to że ten kant przejdzie drugi raz ? ;)
Ah Ty nie na czasie jesteś przecież ten z kontenera nie doszedł to jest inny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym Ty chcesz kogokolwiek wyprzedzaĂâĄ? Trzeba byĂ⥠totalnym Ăâşwirem ,ĂÂźeby pisaĂ⥠,ĂÂźe przymierzasz siĂ⢠do kupna Y2K za kasĂ⢠zarobionĂ⌠w posranej Akunie. Robisz wraĂÂźenie niedorozwiniĂâ˘tego albo bardzo skrzywdzonego kolesia. Starczy poczytaĂ⥠twoje posty i wiele nie trzeba ,ĂÂźeby stwierdziĂ⥠,ĂÂźe coĂâş z tobĂ⌠nie tak.
Jak juz jestes takim wnikliwym badaczem moich wypowiedzi, to przypomnij sobie, ze o Y2K pisalem, ze to moje marzenie, ktore kiedys zrealizuje. I dalej utrzymuje, ze bede zarabial wystarczajace na to pieniadze z MLM. Tak jak zarobilem wystarczajace na zakup 2 Triumpha, pomimo, ze nie odzyskalem kasy, na ktora naciagnal mnie facet w zeszlym roku przy zakupie tamtego motocykla, za ktorego zaplacilem, a nigdy go nie zobaczylem. A Twoj obrazliwy ton wynika pewnie z frustracji, dlatego oleje to, bo mi Ciebie zal. Ciesz sie swoim zyciem i jak moje Ci sie nie podoba, to mu sie nie przygladaj.
No, ja teĂÂź w to nie wierze, bo ostatnio pisaĂâeĂâş ĂÂźe jest juĂÂź w kontenerze, a to z rok temu byĂâo... Ja wiem ĂÂźe mamy nowy narybek na forum i wielu nie zna sytuacji, ale chyba nie liczysz na to ĂÂźe ten kant przejdzie drugi raz ? ;)
Za motocykl wtedy zaplacilem, ale facet mnie oszukal i nie dostalem ani kasy, ani motocykla. Dokumenty w tej sprawie byly ostatnio dostepne na forum. Ten to jest inny. Po prostu nie rezygnujac z marzen kupilem drugiego.
Ah Ty nie na czasie jesteĂâş przecieĂÂź ten z kontenera nie doszedĂâ to jest inny...
Dokladnie tak
..znaczy ĂÂźe co?!ĂÂźĂ⢠kontener z rocketa obrabowali....
Prawdopodobnie kontenera nigdy nie bylo, a facet opowiadal mi bajki, w ktore jÄ wierzylem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z frustracji powiadasz.... Ta drobna nutka frustracji wynika tylko z tego ,ĂâĂâŚĂâĂÂşe takie pajace bĂâĂâŚĂ¢ĂâŹĂĹĄĂâĂâĂ¢ĂâŹĂĹĄkajĂâĂâĂ¢ĂâŹĂĹĄ siĂâĂâĂ¢ĂâĂË po tym (ĂâĂâŚĂ¢ĂâŹĂŸwiecie) forum. Czas i tak cie zweryfikuje tutaj ,tak jak poprzednio.
Dalej mnie obrazasz- ale Cie oleje, bo nie bede sie znizal do Twojego poziomu. Plaw sie w tej swojej frustracji- tylko sobie trujesz zycie. Najlepiej od razu sobie palnij w leb- zaoszczedzisz sobie cierpienia. A od teraz Cie ignoruje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny brytyjski diesel. ile to Ăâyka gnojĂÂłwki na 100 kilometrĂÂłw ?gratulacje ;)
Jezdzi na benzyne Jeszcze go nie litrazowalem tak, zeby zalac do pelna i dokladnie sprawdzic, bo pogoda nie dopisuje, ale z pobieznych obserwacji wynika, ze w 10l/100km sie miesci. A przy spokojnej jezdzie mniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja ciebie tez zacznę ignorować bo to co robisz już się staje niesmaczne. Takich gnojków co się przechwalali ile to nie maja kasy to ja pamiętam z podstawówki ale to były 12 letnie dzieciaki głąbie. A tak na prawdę gówno mieli i gówno jeszcze w życiu widzieli. Więc albo nabierz odrobinę skromności albo idź po rozum do głowy. Stawiam na to drugie tylko obawiam się ,że na takich jak ty to już będzie za późno. Bardzo szerokiej drogi życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś pod M1 w Zabrzu na imprezie organizowanej przez Invaders Poland ??Kojarzę Cię z Sarnowa, jak jeździłeś V-Maxem. Trochę od tego czasu minęło i nie wiem, czy to byłeś ty pod M1??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ByĂâeĂâş pod M1 w Zabrzu na imprezie organizowanej przez Invaders Poland ??KojarzĂ⢠CiĂ⢠z Sarnowa, jak jeĂÂşdziĂâeĂâş V-Maxem. TrochĂ⢠od tego czasu minĂâ˘Ăâo i nie wiem, czy to byĂâeĂâş ty pod M1??
Bylem. Ale tylko do konkursu palenia gumy. Szkoda, ze nie pogadalismy Myslalem wlasnie, ze skojarze kogos z Sarnowa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem. Ale tylko do konkursu palenia gumy. Szkoda, ze nie pogadalismy Myslalem wlasnie, ze skojarze kogos z Sarnowa...
Czyli pamięć mam jednak dobrą Ustrzeliłem twojego Rocketa moim szpiegowskim obiektywem 123Ładna maszyna. Gratuluję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.