Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Hąda Fałefer 800


Gezo

Rekomendowane odpowiedzi

No to się chwale Maszyna przytargana w czwartek w nocy. Akcja była dosyć nie spodziewana ale mniejsza z tym.Rok 99, przejechane cos ponad 70 tys km. Zapierdziela calkiem przyjemnie, V4 daje rade i przy tak troche rzeźnicko łobcientym wydechu calkiem fajnie grzmi Moto nie igiełka ale cena dobra była i techicznie jest tip top Wielkie dzięki dla Dejwa za cynk i za pomoc w zakupie post-2004-1238868095.jpgpost-2004-1238868086.jpgpost-2004-1238868076.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Teraz możesz wszystkim wziąć do dzioba
Ssij cycu
Super maszyna! Opij dobrze, pokaz d*pe i wszystko gra! Bezpiecznej i bezawaryjnej jazdy cycu
Jaca wiem, że kręci Cie moja dupa i przy następnej okazji zrobicie se razem zdjęcie.
taki przebieg - na pewno kręcony gratuluje jednoramiennego wahacza czyli som seks
Może i kręcony, nie wiem, nie wnikałem
A mnie się nie podoba Ten włoski lepszy.....nawet koledzi Ci powiedzieli, że to enduro ładniejsze ;)
Koledzy się nie znają A na poważnie, to gdyby nie kryzys, być może bymy oboje objeżdżali Capo albo jakie Wiadro ;)
szkoda ze jeden uzytkownik najpiekniejszego nakeda na swiecie mniej ;(gratuluje nowego nabytku ;)
Póki co Sevena stoi jeszcze u mnie w garażu, a wziął ją ode mnie dobry kumpel, także będę z nią miał kontakt
a nie było prostych ?? gratki i bezawaryjnej jazdy
Prostymi jeżdżą pedały Dzięki za graty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prostymi jeżdżą pedały Dzięki za graty
a mowiles ze jest prosty tylko rama peknieta i związana
Jak Ci gada ten wydech,bo widze że oryginał to to nie jest?
wydech... hmmm ani za głośny ani jak oryginał wystarczy rozciąć i skrócić o jedną przegrode i tez gratulowałem to sie nie bede powtarzał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.