Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zmiany...zmiany...zmiany...


markos

Rekomendowane odpowiedzi

WitamW załączniku moja nowa zabawka. Pod koniec ubiegłego sezonu "udało" mi się nieco rozbić mojego ślicznego 929, w związku z czym stwierdziłem, że czas coś w życiu zmienić A więc dlaczego nie rodzaj silnika? Ani R1'08 ani 1000RR'08 jakoś nie zrobiły na mnie szczególnego wrażenia-chyba troche znudziłem się rzędowymi czworkami, dodatkowo kiedyś kolega Ninja zamieścił na forum entuzjastyczny post na temat Aprilli Tuono (dzięki! ), a RSV zawsze mi się podobała - i w ten sposób przeszedłem z krainy japońskiej niezawodności do krainy włoskiego stylu i niepewności - odpali czy nie? ;) Na decyzję miałem sporo czasu, bo oferta używanych godnych uwagi RSV jest wyjątkowo uboga (ze względu na kurs euro cena nowej stała się zabójczo wysoka), ale akurat znajomy z Wawy miał do sprzedania swoją Factory - egzemplarz w idealnym fabrycznym stanie, 2007, 3100km przebiegu, jeszcze pół roku gwarancji - no cukiereczek po prostu Moto jest tak ładne, że aż żal nim jezdzić Po wieloletniej jezdzie na rzędówkach RSVR wymaga nieco przyzwyczajenia - zupełnie inny sposób oddawania mocy Rotaxa V60, inny zakres użytecznych obrotów, a poza tym fe-no-me-nal-ny hamulec przedni i nieprawdopodobnie pewne prowadzenie , z minusów - jak na sporta jest bardzo wysoka (ale to raczej mój defekt-"nikczemny" wzrost ) - trzeba o tym pamiętac przy postojach na światłach a lusterka są może i piękne, ale prawie nic w nich nie widać. No, ale styl przede wszystkim - lo stile prima della funzionalita' - l'italiano vero! Pozdrawiam....eee....saluti ;)post-1692-1239018853.jpgpost-1692-1239021386.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak piekna maszyna Kochanie sprzęt śmiga jak marzenie, po raz pierwszy miałam okazję jeździć V2 i byłam nieco zaskoczona Niesamowicie mocny dół, zabawa która u mnie zaczyna się powyżej 7tyś, tam zaczyna się o 1tyś Zdecydowwanie trudniej jeździ się litrowym V2 No i maksymalny zakres też kończy się dośc szybko Hamulce Brembo robią swoje (heble mojej R1 to przy tym miernota). Motocykl jest przepiękny - możnaby patrzeć na niego godzinami. Trochę się boję czy mi się Marek nie przeniesie z sypialni do garażu Mając taką piekną zabawkę I niestety musze pogodzić się z faktem, że jak do tej pory to ja miałam ten lepsiejszy motur a teraz niestety spadłam na drugą pozycję (przynajmniej jeśli chodzi o wygląd). TBR-y też nie będa tak głosne jak RSV dostanie nowe przelotowe wydeszki Jedyne pocieszenie jest takie, że teraz możemy na zmianę jeździć V2 i R4 Oby Ci się motorek dobrze sprawował i zawsze odpalał post-1189-1239024800.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.