Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wracam Do Gry


Paweł - PRC

Rekomendowane odpowiedzi

Bo dość długim rozstaniu z 2oo, wkońcu udało mi się wrócić do gry. W garażu stoi Yamaha YZ125 z 2001, stan wizualny bdb, techniczny również nie wzbudza moich wątpliwości, a raczej zadowolenie. Jedno zdjęcie, marnej jakości ale nie mam kiedy zrobić lepszego (może jutro mi się uda). PozdrawiamP.S.To ta na pierwszym planiepost-103-1237569107.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu sie doczekalem zdjecia Jesli silnik zyleta jak mowisz to naprawde zaje+ista maszyna!! az zachcialo mi sie posmigac w terenie Pisz na jakie zawody bedziesz jezdzil to wpadne pokibicowac!!Bezpiecznej i bezawaryjnej jazdy CI zycze! TAK TRZYMAC!!Cos znajoma YZ 426 F z tylu Pozdrow Osina ode mnie! Pogoda sie zrobi to przyjade osobiscie pogratulowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim, dzisiaj po południu mam zamiar pokatować trochę sprzęta, to może i lepsze zdjęcie wrzucę.A po kolei: Wicher, życz tego co każdemu: udanego sezonu i taniej wachy BadMan, na drogę będę starał się wyjeżdżać jak najmniej, ale może spotkamy się na jakiejś hałdzie, w końcu dominator też ma jakieś korzenie off-roadowechamsin, racja na forum dawno nie zaglądałem, chociaż Twojego nicku też dawno nie widziałemJACA, jakie pokibicować? Ja mam nadzieje, że na najbliższych zawodach w okolicy będziemy współzawodniczyć ? w końcu ostatnio w Sosnowcu Twoja DR tylko udawała.Anushka, mam nadzieje że tak będziePacza, masz racje, wreszcie, już mnie nosiło ? teraz mnie nosi jak widzę że zamiast robić się ciepło to pada śnieg (na szczęście nie dzisiaj).Manka, zapraszam do siebie, hałde czy piaskownie mam pod ręką, a tymi krótkimi nóżkami to sobie jakoś poradzisz ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.