Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Akcja Zbiórki Na Motocykl Ratowniczy


Tomek PC800

Rekomendowane odpowiedzi

święta mam typowo rodzinne ... i moto kurzy się w garażu. Może uda mi się w poniedziałek pojechać, ale za puszką z rodzinką do Pszczyny na spacer. W te święta nie dane mi poczuć wolności... Ale jak ktoś na mieście zobaczy złotego drag stara to zapraszam, naklejki cegiełki mam zawsze przy sobie.Na stadionie będą ludzie z akcji więc okazji do wsparcia akcji nie powinno zabraknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Sobota 16.05 od 9:00Dom Kultury w NiedobczycachZapraszam do honorowego oddawania krwi dla potrzebujących, bedzie wiele służb mundurowych oraz Bractwo Kurkowe miasta Rybnik. Będzie to możliwość pokazania się z tej lepszej strony oraz pogadanki na temat akcji zbiórki na motocykl ratowniczy oraz planowanej imprezy motocyklowej na Rybnickim rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam, dla przypomnienia akcja ciągle trwa. Nazbierano już trochę, organizowane są zbiórki przy różnych okazjach, szykuje się atak na grubsze portfele... ale tymczasem:Akcja dostała sporo zaproszeń od przypadkowych osób na różne imprezy, podczas których istnieje szansa nazbierania kaski i pokazania się z dobrej strony.Po co my:a no dla tego, że jeździmy na super maszynach! Gdy zjawi się pare maszyn ludzie zwrócą na to uwagę, gdy się z nimi pogada, zobaczą że jesteśmy normalnymi ludźmi i wtedy łatwiej im przedstawić cel akcji.Dla organizatorów będziemy atrakcją ich imprez, dla akcji oznacza to kolejne złocisze.Każdy będzie miał okazje się pokazać i jednocześnie zrobić coś dobrego.Kalendarz imprez:sobota 08-07 cafe bar przy os. Wrębowa-piwo, kiełbachy, pogaduchy i pewnie coś jeszcze.-właściciel baru kase z utargu przeznaczy na zbiórkeniedziela 09-07 stadion RKM Rybnik-symboliczne zakończenie sezonu żużlowego-repertuar będzie podobny jak na rozpoczęciusobota 15-08 Kuźnia-Elektrownia, przy placu do miniżużla naprzeciw Biedronki-festyn dzielnicowy, kupe atrakcji dla dużych i małych-będzie fajnie wydzielone miejsce do obwożenia ludzików za kase na motosobota 22-08 gotartowice-lotnisko-festyn dzielnicowysobota 29-08 popielów-dożynki, festyn dzielnicowyPostaram się na bierząco pisać znane mi informacje. Zapraszam też na strone akcji po więcej info.Przez cały czas rozprowadzam cegiełki na rzecz akcji, są to naklejki na szybe (wewnętrzne) jedyne 5złdopisuje cytat:swoje stwierdzenie że 9 sierpnia 2009 roku, podczas meczu żużlowego, odbędzie się symboliczne zakończenie sezonu żużlowego w Rybniku. Po spotkaniu z działaczami RKM ROW Rybnik, przyjąłem do obowiązującej wiadomości, iż nic się nie kończy, a wręcz przeciwnie.9 sierpnia 2009 roku, odbędzie sie rozpoczęcie II etapu sezonu żużowego w Rybniku, czyli etapu pley off. Przepraszam za wprowadzenie w błąd czytających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol zaprosił do swojego baru cafe bar "michał", oprócz mieszkańców osiedla Wrębowa w Rybniku, także wszystkich ujeżdżajacych swoje mechaniczne kobyłki. Będzie można coś przekąsić, plecaki będą mogły napić się piwka, wszyscy będą mogli posłuchać dobrej muzyki w wykonaniu muzyków orkiestry dętej z Chwałowic. Wszystko to gratis, ale uwaga!! UWAGA!!, Karol będzie uzbrojony w skarbonki akcji "motocykl ratowniczy dla Rybnika" .W ten sposób Karol i mieszkańcy Wrębowej chcą włączyć się do naszej akcji. Oby takich pomysłów i działań więcej.PAMIĘTAJCIE O ODWIEDZINACH!!!ZATEM / powtarzam się/bracia władajacy: motungami, quadami, trialami, ślicznotkami 4 x 4, traktorami "ursus' i kombajnami "bizon", przyjmijcie zaproszenie Karola i przybąćcie8 sierpnia roku pańskiego 2009 w okolicach godziny 17:00 mapa, do cafe bar "MICHAŁ" , przy ul. Wrębowej 3b/12 w Rybniku, by pomijając miłą zabawę, po raz kolejny przyczynic się do wydłużenia słupka wpływów na stronie AKCJI.kontakt na Karola: 509 216 389----------POCZĄTEK KOŃCA AKCJIUpłynął spory czas od ostatniej informacji o stanie realizacji akcji. Powody naszego "milczenia" były dwa. Pierwszy, to usilne prace nad pozyskaniem wyposażenia motocykla, przygotowaniu cyklu specjalistycznych szkoleń dla ratowników wytypowanych do prowadzenia i obsługi motocykla oraz przygotowanie procedur przekazania motocykla szpitalowi. Drugi, to pArokrotnie przesuwany termin przekazania nam motocykla przez BMW Polska, czego powodem był między innymi, urlop całej firmy BMW w lipcu.No, ale mamy to już za sobą i możemy uroczyście ogłosićPOCZATEK KOŃCA AKCJI"motocykl ratowniczy dla Rybnika".Jutro, tj. 7 września, "ZR" podejmie ostatnie decyzje, o treści których Was niezwłocznie poinformujęWstępnie przekazanie motocykla odbędzie się 25 września, huczną imprezą której początek będzie na Rybnickim Campusie, a finał koncertowo na Ośrodku Pod Żaglami w Chwałęcicach.Znajomi wiedzą, że naprawdę rzadko tu zaglądam ale postaram się pisać wszelkie newsy w tej sprawie. Wielu motocyklistów (w tym BKS) wspierało akcję na dniach Rybnika, każdy ma możliwość dumnie podnieść pierś nad tym motocyklem mówiąc: pomogłem.Mój GG: 4145538

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.