Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dąbrowa Górnicza I Okolice


MarekG

Rekomendowane odpowiedzi

No i z powodu Was nie mogę prosić moderatorów o usunięcie tematu http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?...t=0#entry470325 No to skoro ktoś tu mnie "upoważnił " do wypowiedzi na ten temat - zaczynam : z uwagi na fakt ,że nie spełnicie wymaganego przez Urzędy i Komendę Policaj czasu na złożenie odpowiednich pism po odpowiednie pozwolenia skupcie się teraz na : 1. w każdym mieście zróbcie zbiórkę do 10-u osób ( tylko 10-kami możecie jeździć bez POZWOLENIA - no ale to przecież wiecie ) 2. ustalcie kto co robi - najlepiej : jeden pisze posty w imieniu innych ( szczegolnie na ten fakt uczulam - ciągle musicie być na bieżąco wszyscy o wszystkim ) , jeden dzwoni do poszczególnej Placówki Opiekuńczej , jeden zbiera PEWNIAKÓW na obstawienie 10-ki która zbiera się w danym mieście ( nie właźcie sobie w " paradę " i w jednym mieście niech działa jedna 10-ka )3. każdy kto co może niech załatwia " co łaska " po znajomych ,rodzinie itp - czyli co kto może niech da - czy ciuchy ,czy przybory szkolne ,czy zabawki ,czy słodycze ,owoce itp - czyli ile Wam uda się zabrać na motory 4. kasę możecie zbierać tylko do "kasku " wśród tej 10-ki i kupcie na przykład w Tesco słodycze itp ( najlepiej zrobić zbiórkę na parkingu Tesco czy innego marketu 6-ego grudnia np .o godz. 10.00 - zdążycie się zebrać - zebrać kasę , kupić towar - no i spokojnie ruszycie do poszczególnych Placówek Opiekuńczych...) P.S. Jeśli to "ogarniecie " w ten sposób ( a WIERZĘ ,że ogarniecie ) - na drugi rok śmiało będziemy mogli współorganizować nie dość , że Mikołaje ( może z czasem Akcja Mikołaje na Moto -Śląsk " będzie oznaczać CAŁY Śląsk ...)... ale nawet Dzień Dziecka na całym Śląsku... może z czasem tak jak " Orkiestra świątecznej Pomocy " - połączymy się z wszystkimi Mikołajami w kraju... w jedną WIELKĄ Akcję MOTOMIKOŁAJÓW ( bez ograniczeń na tylko motory ,czy skutery , czy quady... ) No to do dzieła Kochani - i czekam na Organizatorów poszczególnych 10-ek z poszczególnych miast Tylko BŁAGAM - w razie wątpliwości i pytań -DZWOŃCIE do mnie - tel. 513 676 199 -tylko dzwońcie -bo z powodu częstych awarii prądu w sezonie jesienno zimowym na mojej dzielnicy -jestem pozbawiona kontaktu poprzez komp No i mam wiele jeszcze spraw z naszą Akcją - i nie tylko Akcją - ,że raczej jestem poza domem przez większą część dnia Jeszcze jedno - Kochani trzeci rok z rzędu wybieram się do DD w Bytomiu z opłatkiem w Wigilię... tylko z opłatkiem... bo ten gest najbardziej w tym dniu przemawia ,że naprawdę jesteśmy z nimi... choć tak naprawdę chciałoby się ich zabrać do siebie ... Jeśli jesteście baaaardzo blisko DD czy innej Placówki Opiekuńczej - idźcie do nich w Wigilię... nie wszystkie dzieci w tym dniu mają szczęście być poza DD... Lewa w górę kochani motomaniacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice ojciec byly motocyklista powiedzieli ze pomoga takze odemnie pelne popracieMam takie pomysl zeby w pare osob umowic sie z prezydentem dabrowy panem Podraząi porozmawiac to jest czlowiek ktory jest w klubie VC 1978 i tez jest motocyklista moze bysmy pojechali i porozmawiali napewno by nas poparl a nawet moglby jechac z nami??co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice ojciec byly motocyklista powiedzieli ze pomoga takze odemnie pelne popracieMam takie pomysl zeby w pare osob umowic sie z prezydentem dabrowy panem Podraząi porozmawiac to jest czlowiek ktory jest w klubie VC 1978 i tez jest motocyklista moze bysmy pojechali i porozmawiali napewno by nas poparl a nawet moglby jechac z nami??co wy na to?
No to macie szczęście - ale Kochani - na przejazd grupy ponad 10-kę z obstawą Policaj - nie liczcie. Za mało czasu. Cóż przepisów Prawa Drogowego nie przeskoczycie. A jest wymagane aby na przejazd ponad 10-kę - całą grupą - mieć pozwolenie. Tylko nie bawcie się ,ze jeden Mikołaj spotkał drugiego itd... bo jak się coś stanie ( nie daj Boże ) ,to macie przechlapane wszelkie pozwolenia na wszelkie Akcje... Jak Was będzie więcej niż 10-u to lećcie 10-kami co jakiś czas... Tak jak my w zeszłym roku... Musicie zacząć latać z papierami co najmniej dwa miechy przed daną Akcją.Skora wydaje mi się ,że możesz przejąc organizację bo masz już punkt zaczepienia. I to bardzo ważny punkt . Nie tylko do Akcji Mikołajów No i póki nie ma zmian na "tronie " Co "swojak " to "swojak " Nie wiem jakimi drogami byście lecieli - a od tego zależy czy musicie pisać o pozwolenie na Policaj i nie tylko . Naprawdę macie za mało czasu na uzyskanie pozwolenia na przejazd grupy większej niż 10-ka moto... Prezydent może wyjątkowo w tak krótkim czasie da Wam Patronat - choć możecie nic z tego nie mieć. Jest koniec roku i wszędzie w Urzędach raczej mają wyczerpany budżet miasta. Teraz o tym czasie " zaklepuje się " papierami pozwolenie ( i wsparcie finansowe) zrobienia danej imprezy na drugi rok. Może mają jakieś rzeczy z zaprzeszłych Imprez Miasta? Może im coś zostało? "ściepy " do puszki tam zrobić nie możecie ( przepisy zabraniają) ,ale niech wszyscy popytają po ulubionych knajpach , po swoich zakładach pracy ,w szkołach... Każdy "grosz" się liczy... Ale najważniejsze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Temat ktoś z Waszych przerzucił na dział Zloty - tutaj umawianie się na przejażdżki do czasu Mikołaja "rozerwie " Wam temat. Będziecie musieli szukać co kto napisał w sprawie Mikołajów - a tam spokojnie lecicie post za postem i ciągle jesteście w temacie. Luknijcie też na nasz temat "Mikołaje na Moto - Śląsk " - może znajdziecie tam podpowiedź co i jak ... Sorki za "podglądanie " Waszego tematu ale skoro mam Wam pomóc -to inaczej nie mogę ....................................................................................... No i trzymam kciuki za Was Skora w poniedziałek do Urzędu W poniedziałki Prezydenci mają dyżury...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to macie szczęście - ale Kochani - na przejazd grupy ponad 10-kę z obstawą Policaj - nie liczcie. Za mało czasu. Cóż przepisów Prawa Drogowego nie przeskoczycie. A jest wymagane aby na przejazd ponad 10-kę - całą grupą - mieć pozwolenie. Tylko nie bawcie się ,ze jeden Mikołaj spotkał drugiego itd... bo jak się coś stanie ( nie daj Boże ) ,to macie przechlapane wszelkie pozwolenia na wszelkie Akcje... Jak Was będzie więcej niż 10-u to lećcie 10-kami co jakiś czas... Tak jak my w zeszłym roku... Musicie zacząć latać z papierami co najmniej dwa miechy przed daną Akcją.Skora wydaje mi się ,że możesz przejąc organizację bo masz już punkt zaczepienia. I to bardzo ważny punkt . Nie tylko do Akcji Mikołajów No i póki nie ma zmian na "tronie " Co "swojak " to "swojak " Nie wiem jakimi drogami byście lecieli - a od tego zależy czy musicie pisać o pozwolenie na Policaj i nie tylko . Naprawdę macie za mało czasu na uzyskanie pozwolenia na przejazd grupy większej niż 10-ka moto... Prezydent może wyjątkowo w tak krótkim czasie da Wam Patronat - choć możecie nic z tego nie mieć. Jest koniec roku i wszędzie w Urzędach raczej mają wyczerpany budżet miasta. Teraz o tym czasie " zaklepuje się " papierami pozwolenie ( i wsparcie finansowe) zrobienia danej imprezy na drugi rok. Może mają jakieś rzeczy z zaprzeszłych Imprez Miasta? Może im coś zostało? "ściepy " do puszki tam zrobić nie możecie ( przepisy zabraniają) ,ale niech wszyscy popytają po ulubionych knajpach , po swoich zakładach pracy ,w szkołach... Każdy "grosz" się liczy... Ale najważniejsze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Temat ktoś z Waszych przerzucił na dział Zloty - tutaj umawianie się na przejażdżki do czasu Mikołaja "rozerwie " Wam temat. Będziecie musieli szukać co kto napisał w sprawie Mikołajów - a tam spokojnie lecicie post za postem i ciągle jesteście w temacie. Luknijcie też na nasz temat "Mikołaje na Moto - Śląsk " - może znajdziecie tam podpowiedź co i jak ... Sorki za "podglądanie " Waszego tematu ale skoro mam Wam pomóc -to inaczej nie mogę ....................................................................................... No i trzymam kciuki za Was Skora w poniedziałek do Urzędu W poniedziałki Prezydenci mają dyżury...
Prosze Cie nie siej Paniki z ta Policja bo juz przesadzasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsza sprawa to zdecydować które placówki odwiedzamy i co chcą dostać dzieci na mikołaja, prezydenta można odwiedzić ale po co? chyba żeby dostać poparcie bo kasy nie dostaniemy napewno łatają dziury i nic nie mają, można też jeśli zatwierdzimy domy dziecka z sosnowca podejść do prezydenta sosnowca pochwalić się poparciem prezydenta dąbrowy i wtedy na przyszły rok na imprezę dzień dziecka kasę dostaniemy, w tym roku sosnowiec goły a przedewszystkim zatwierdźmy osobę odpowiedzialną za akcję spotkajmy się razem z wszystkimi chętnymi do organizacji i uzgadniajmy szybko skąd i ile kasy czy prezentów mamy bo czasu bardzo mało. No i przejdźmy na ten wątek w zlotach bo naprawdę zrobi się bałagan. Niech ten kto dowodzi wyśle na priv numer telefonu albo wiadomość gdzie się spotykamy i do dzieła.Co do jazdy możemy jeździć 10-tkami różnymi drogami a cel będzie jeden i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrzejku ja bym polatal tylko zas nie wiem o ktorej z roboty wruce a pozatym widziales jak moja fura wyglada,(najwyzszy czas wyminiec na cos innego)
Adam nie marudz tylko odpalaj sprzeta i latamy
Oj Yogi wychodzi na to ze sami jestesmy na tym Forum ale mozna by w ktoras sobote lub Piątek sie spotkac oczywiscie popoludniu by korzystac jeszcze ze slonca i polatac troszke:)
No widzisz Andrzej tak to jest, ostatnio w niedziele polatalismy, ale króciutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.