Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dąbrowa Górnicza I Okolice


MarekG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was jestem totalną świeżymką w temacie dwóch kół na forum od wczoraj moto od wtorku, a że mieszkam i poruszamy się w tych okolicach. Zwracam się z pytaniem Czy nie znacie jakiejś miejscówki na moto w DG oś Manhatan okolice Lidla pozdrawiam Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was jestem totalną świeżymką w temacie dwóch kół na forum od wczoraj moto od wtorku, a że mieszkam i poruszamy się w tych okolicach. Zwracam się z pytaniem Czy nie znacie jakiejś miejscówki na moto w DG oś Manhatan okolice Lidla pozdrawiam Daniel

Ale co masz na myśli mówiąc miejscówka na moto? W sensie, żeby poćwiczyć umiejętności czy żeby się spotkać z innymi? Bo na to drugie pytanie masz odp. w postach wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy czytamy ze zrozumieniem, ale nagle została nam zakomunikowana lokalizacja bo ktoś tam wybrał. W porządku. Nie dla każdego musi być to samo miejsce a i miejsca spotkań mogą być dwa. Jednym może odpowiadać Szafranowy Dwór innym jakiś parking, bez knajpy do pogadania, jak już ktoś pisał zapalenia fajki itd. Także jeśli możesz to nie obrażaj innych za próbe wyboru czegoś innego.

Do-kła-dnie. Rzecz dla mnie prosta i jasna, nie wszyscy muszą jechać pod jedno dyktando. Wg mnie to Szafranowy Dwór jest taką samą "lanserką" jak Pogoria III (piszę bo ktoś juz o tym wspomniał na początku tematu).

Heh.. nie wiem czemu, ale do mnie to nie przemawia, no ale to tylko moje zdanie i ja jednak pozostanę przy opcji: PARKI, PARKINGI I INNE NIEZNANE NIKOMU MIEJSCA ;D

bo chyba takie są najbardziej klimatyczne i ciche, dają odpocząć uszom od zgiełku i zabrać myśli po dniu pracy

Jak kogoś uraziłem to sorki, ale było wcześciej pisane o kilku miejscówkach (9szt.) prosiłem o ankiete, głosowanie i była cisza. Więc postanowiłem "użyć" ankiety z sąsiedniego forum. I co ? I udało sie :D dziś na parkingu przed Szafranowym Dworem ( a dokładnie raczej za BP) zebrała się nas spora grupka ( chyba z 15szt) i odbyliśmy rajze na Ogrodzieniec. Miło było wreszcie poznać okolicznych Motonitów :)

A pisanie o miejscówkach do gumowania nie ma raczej sensu bo już jest Terminal i Szopienice.

Do następnego !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy robi to co lubi, miejsce spotkań zostało wyznaczone, napisane zostało "kto chętny niech wpadnie" i nikt nikogo nie zmuszał by przyjechać. Nie podoba się to nie jadę, więc po co się tak spinasz ?

no właśnie nie rozumiem w czym Ty masz problem? Nie podoba sie jakiejś części osób to ustalają inne miejsce. Jest taki temat to wymieniamy poglądy. W sumie sam sobie odpowiedziałeś, że każdy robi to co lubi więc daj też innym ustalić sobie coś innego. Każdy będzie zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy czytamy ze zrozumieniem, ale nagle została nam zakomunikowana lokalizacja bo ktoś tam wybrał. W porządku. Nie dla każdego musi być to samo miejsce a i miejsca spotkań mogą być dwa. Jednym może odpowiadać Szafranowy Dwór innym jakiś parking, bez knajpy do pogadania, jak już ktoś pisał zapalenia fajki itd. Także jeśli możesz to nie obrażaj innych za próbe wyboru czegoś innego.

polaczka narzekanie, a nie wymianę poglądu. Powtórzę raz jeszcze bo chyba do ściany nie piszę, nie podoba się to nie przyjeżdżam i ustalam sobie inne miejsce, czy to takie trudne ? :)

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.