Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dąbrowa Górnicza I Okolice


MarekG

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno nie piszecie o tym samym.Skóra pewnie jeszcze nic nie wie że kolega Andrzej vel EndSc , miał dzisiaj wypadek w drodze na Chudów.Ręce i nogi całe, został na obserwacji w szpitalu w Knurowie (o ile dobrze pamiętam)bo miał bóle kręgosłupa w okolicach lędźwiowych.Więcej informacji ma Boban.Szybkiego powrotu do zdrowia życzymy również koleżance Grażynie o której pisał skóra 1985.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu. Najważniejsze, że nic poważnego się nie stało. Wojtusiowi trzeba podziękować. On też kiedyś śmigał tak nawiasem...Jak ktoś się będzie z właścicielem RR'a widział to niech mu przypomni żeby mi drydnął. "nie takie rzeczy się ze szwagrem klepało..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie maskara...same wypadki ;/byłem dzis u Grazyny,czuje sie dobrze ma wstrzas mozgu nie pamieta wczorajszego dnia,zlamany obojczyk palce i nadgarstek,ogolny stan dobry , motocykl caly dzieki crashomAndrzej lezy w szpitalu w Knurowie tak jak pisał Accord,jest na obserwacji do poniedzialku,jutro bede u niego prawdopodobnie to napisze cos wiecej,czuje sie dobrze,bola go tylko plecy w okolicach ledzwiowych jest po przeswietleniu ale nic powaznego nie stwierdzili,motocykl w zlym stanie ogolnym...duzo zdrowia dla was!!jeszcze raz dziekuje chlopakom ktorzy sie zatrzymali i pomogli Accordowi,Tazzmanowi oraz AmkowiZdrowia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie maskara...same wypadki ;/byłem dzis u Grazyny,czuje sie dobrze ma wstrzas mozgu nie pamieta wczorajszego dnia,zlamany obojczyk palce i nadgarstek,ogolny stan dobry , motocykl caly dzieki crashomAndrzej lezy w szpitalu w Knurowie tak jak pisał Accord,jest na obserwacji do poniedzialku,jutro bede u niego prawdopodobnie to napisze cos wiecej,czuje sie dobrze,bola go tylko plecy w okolicach ledzwiowych jest po przeswietleniu ale nic powaznego nie stwierdzili,motocykl w zlym stanie ogolnym...duzo zdrowia dla was!!jeszcze raz dziekuje chlopakom ktorzy sie zatrzymali i pomogli Accordowi,Tazzmanowi oraz AmkowiZdrowia !
Łoż kur...wa Grażynko i Andrzeju, zdrówka i szybkiego powrotu na moto. Trzymajcie sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak ;)podczas wyprzedzania kolumny samochodow jeden z nich tez postanowil wyprzedzic tak w skrocie...Andrzej ma sie dobrze bola go tylko plecy,lezy pod kroplowka i zostaje do poniedzialkujest dobrze bedzie jeszcze lepiej
Jak go plecy bolą to na pewno od leżenia !! Niech pochodzi troszka. A do poniedziałku zostaje bo pewnie jakieś fajnie pielęgniary przyuważył
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamn Wszystkich ja juz w domu jestem tak jak Boban Pisal pielegniarki takie sobie wiec wolalem z zona siedziec . Plecy mnie jeszcze bola ale wszystko oki mam nadzieje ze moto sie zrobi ;-) chyba ze nie to zima bedzie chuda ;-) a tak na marginesie ciekawe kogo wina obarcza jak zwykle zlego motocykliste na plastiku czyli mnie ;-) czy kolesia w puszce. Dzieki Wszystkim zapraszam na Piwko jak juz bede mogl spozywac wszystkich ktorzy mi pomogli i wspierali dane Adresowe podam Bobanowi chyba ze na terminal przyjade w ktorys dzien. Jeszcze raz dzieki Wszystkim a w szczegolnosci Bobanowi Acordowi Tazzmanowi oraz Amkowi za pomoc w zebraniu moto odezwe sie na dniach. Grazynka Szybkiego powrotu do zdrowia Zycze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no hej chciałam bardzo podziękować Boban Tobie za to że pozałatwiałeś sprawy na miejscu i siedziałeś tam do 10 a i Amykowi za opiekę nad roztrzaskanym Naszym maleństwem oczywiście i Akordowi za załatwienie Amyka trochę to pomieszne ale ten kto ma wiedzieć to będzie wiedział o co mi chodzi no i mam już męża w domu szybkiego powrotu do zdrowia Grażynie ps.sorki że tak późno ale nie miałam do tego głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.