Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Na Chopperach / Cruiserach Po Okolicznych Wioskach - Reaktywacja


ARCHER

Rekomendowane odpowiedzi

niestety Panowie, jeśli chodzi o jutro wymiękam, pamiętajcie że wielu z Was śmiga na motorach dlużej niż ja licze wiosen :-) troszke wyrozumialości myśle ze jak pogoda pozwoli to pośmigam troszke lokalnie - pn wt czw i wtedy bede mogla na dluższy wypadzik jechac z wami na nastepny weekend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla dodania wszystkim ridersom którzy jadą jutro w pierwszą wiosenną włóczęgę melduję że banan z twarzy mi nie znika (270km) .W Chorzowie spotkanie z Kingą i przyjaciółmi, no i trafiliśmy w ostatniej chwili Gregora. O mały włos ;) wpadlibyśmy do Ola ( Olo, następnym razem trafimy), no i na podsumowanie dnia wieczorny żurek w Kobiórze . Co za dzień a to dopiero początek sezonu !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako pierwszy melduje powrót, nabiłem 82km i od pasa w dół zmokłem. Choć Mariusz, ta Twoja maszyna to nie moczy, dorosła sztuka. Dziś to był egzamin dla wytrwałych. Wesoła Kobyłka zaliczona, spacer z kelnerką do lasku też ;) i donozaury przez płot. Wystraszyły się alarmu swetexa i pouciekały bidulki Jak już z butów zaczeła mi iść piana to wróciłem do domowego kaloryferka.Wnioski:-nie da się ukryć, padało-trzeba kupić lepsze buty-trzeba nauczyć się szyć-ludwik jest ogólnodostępny!

kraj płacze z powodu naszej reprezentacji. pojechał ktoś w ogóle?
było siedem maszyn .....i kelnerka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako pierwszy melduje powrót, nabiłem 82km i od pasa w dół zmokłem. Choć Mariusz, ta Twoja maszyna to nie moczy, dorosła sztuka. Dziś to był egzamin dla wytrwałych. Wesoła Kobyłka zaliczona, spacer z kelnerką do lasku też ;) i donozaury przez płot. Wystraszyły się alarmu swetexa i pouciekały bidulki Jak już z butów zaczeła mi iść piana to wróciłem do domowego kaloryferka.Wnioski:-nie da się ukryć, padało-trzeba kupić lepsze buty-trzeba nauczyć się szyć-ludwik jest ogólnodostępny!było siedem maszyn .....i kelnerka
Pierwsza rajza z BKSSD zaliczonadzięki panowie pypcia zbyłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie dzięki za rajzę , Gravis dzięki za asystę .Pogan sorki ale ja dzisiaj to bych jechoł i jechoł dla tego to mi tak dzisiaj wolno szło hehe. A wogule kur...wa lało jak h...j. Kominek w Wesołej Kobyłce - boski wliczając w to również kelnerkę i jadło.W kategoriach rozrywki zaliczyłem również to że sam se musiałem drogi do dom szukać a i mnie też szukano.Ale się żeśmy w końcu zebrali do kupy.Wnioski:rajza zaliczona i pouczającanie jesteśmy normalni i to tznaczy że jesteśmy wyjątkowi !!! hehenie ma to jak u Jerzego kawusia i lodyCZYLI jak najbardziej Warto było !!!Dzięki wszystkim ridersom za rajzę i towarzystwo. Do zaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.