Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Yamacha Virago - Silnik Jeden Tlok Nie Chce Pracowac


kobrim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam problem ze swoją Jamaszką. Virago 125 silnik w ukladzie V dwa cylinry typowy czoperek. od jakiegos czasu mam problem z jednym cylindrem, na niskich obrotach poprostu gasnie, traci moc. slychac wyraznie tylko jeden cylinder. Problem zaczol sie jakis rok temu mialem problem z elektyką, dzialo sie to samo a jak wlaczylem swiatlo to chodzil jeszcze przez kilka minut na jednym cylindrze a pozniej gasł. wiec pomyslalem ze moze jakie przebicie albo jakas woda na przewodach i sprawdzilem i zaizolowalem wszystkie styki i problem zniknol. teraz niedawno motor stal na mrozie przez dwa tyg odpalil wporzadku ale jak ruszam to znowu ma problemy z tym jednym cylindrem. nie wiem co mam zrobic iod czego zacząć. mieszkam w Irlandii a tu mechanicy, ktorych znam raz są bardzo drodzy a dwa nie bardzo kompetentni.prosze o rade co mam sprawdzic albo na co zwrocic uwage bo zaczyna sie robic fajna pogoda i mnie szkak trafie ze jestem uziemiony.dzieki Adrian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej po ciemku, na odpalonym silniku zdejmij fajke ze świecy cylindra, który nie pali.jak zacznie kopać po ręce, zobaczysz niezłą 'burzę' to będziesz miał wyjasnienie - juz takie coś spotkałem w virago, fajka do wymiany, czyli najlepiej kompletne oba przewody.mozesz tez po ciemku psiknąć jakimś zraszaczem wodą w strone fajki (tez na zapalonym silniku), jak będzie przebicie to bezboleśnie to zobaczysz (również 'burza')no i przyda się wymiana świec.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.