Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Plucie Się Z Tłumika


Existenz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczów. Koledzy mam pytanie? Czy wie może ktoś z was jak osiągnąć taki efekt jak "plucie się z tłumika" przy schodzeniu z obrotów jak zrzucamy biegi w dół?? Redukujemy i jest ten charakterystyczny i piękny dla uszu odgłos... Bududu .. Tłumik mam założony SBK Leo Vince. Nie wiem czy by trzeba było zakupić filtr K&N czy mieszankę przestawić?Z góry dzięki za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów. Koledzy mam pytanie? Czy wie może ktoś z was jak osiągnąć taki efekt jak "plucie się z tłumika" przy schodzeniu z obrotów jak zrzucamy biegi w dół?? Redukujemy i jest ten charakterystyczny i piękny dla uszu odgłos... Bududu .. Tłumik mam założony SBK Leo Vince. Nie wiem czy by trzeba było zakupić filtr K&N czy mieszankę przestawić?Z góry dzięki za pomoc:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy.. Nie chodzi o strzelanie z tłumika wiadomo wyłączanie i włączanie zapłonu. Właśnie sprzęt jest goniony... przy redukcji gdzie tylne koło wręcz skacze no ni ch_ja nie strzeli.. tłumik przelotówka.. znajomy w ZX6R ( tłumik nie wiadomo jakiej firmy) czy schodzi z 15 tyś czy z 5 tyś obrotów no nie ma bata, żeby nie pluło.. Tyle co zauważyli znajomi, że przy redukcji idzie ogień czasem z tłumika.. Ale to nie jest ten klank...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie się to nazywa PAIR który to nie został usunięty przy zakladaniu przelotówek. Przy 4.3 rpm mam strzał z obu wydechów na raz, że wszystkie laski sie paczom i dosko sie czuje... Sprawdź sobie ( nie pytaj tutaj, skoro możesz dokładnie sprawdzić ) coś na temat PAIR czyli systemu dopalania spalin - może właśnie tam powinnieneś poszukać rozwiązania tego misternego planu "plucia" z wydechów. Jak kupisz K&N to będzie mniej strzelać ( kupowałem i wiem). Najlepiej wali na dosyć przytkanym filtrze - za mało luftu, i niespalona mieszanka uchodzi i jebudup... Chociaż na rzędowych to ch... nie dźwięk ( jak wystrzał pinponga) , ale to moje zdanie. Jak Ci vała przy uchu dupnie, do Ci do świąt piszczeć będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.