Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jaki Rozmiar Imbusa Do Spuszczenia Paliwa?


Adam_Baczus

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka. Mam pytanko tak jak w temacie ....czy ktoś może mi podać rozmiar imbusa jaki potrzebny jest w dziorku do spuszczenia paliwa z komory gażnika?? pozdrawiam i z góry dzięki za jakieś odp:) Moto : Bandit 600 , 2001
 pierd.... o co ci ludzie tu będa jeszcze pytać paranoja pomału sie robi... pozatym co z ciebie za facet jak patrzysz na srubke i nie wiesz czym ja odkręcic 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 pierd.... o co ci ludzie tu będa jeszcze pytać paranoja pomału sie robi... pozatym co z ciebie za facet jak patrzysz na srubke i nie wiesz czym ja odkręcic 
Daruj sobie takie odpowiedzi...zadałem konkretne pytanie....Jak myślicie dlaczego nie kupie kompletu kuluczy za 12zł?????????? działaliście kiedys takimi narzędziami? można nimi więcej zepsuć niż zrobić dobrego ...wole kupić jeden klucz konkretny za 20zł. Wiec jak coś to ponawiam pytanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enooo dżyndżynier nie przesadzaj . Dziś odkręcałem tylny uchwyt pasażera imbusem co ikea dołącza do mebli. Śrubki tam są dobajane fest, a jakość klucza... wiadomo. wystarczy dobrze sie do tego zabrać i wszystko sie da. Kup sobie na razie tani zestaw, albo dobra kup sobie od razu profesjonalne klucze ampulowe nr 3, 4, 5, 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no... problem faktycznie zacny
Dobra przyznaje może umieściłem w złym dziale... ale myslałem że "moment chwila" i padnie prawidłowa odpowiedź - temat zamkniety...jednak okazuje się że to grubsza sprawa i większa zagadka. Możemy zapomnieć temat a moderatorzy mogą go usunąć. dzięki za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jednak okazuje się że to grubsza sprawa i większa zagadka.
?? z Czym masz problem, że grubsza sprawa? trzeba kucnąć, wsadzić łapkę tam gdzie jest zwykle gorąco, pomacać, znaleźć dziurkę, wsadzić odpowiednie narzędzie i działać aż nie poleci płyn dający taką wielką frajdę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba kucnąć, wsadzić łapkę tam gdzie jest zwykle gorąco, pomacać, znaleźć dziurkę, wsadzić odpowiednie narzędzie i działać aż nie poleci płyn dający taką wielką frajdę.
eee tam.. wytlumaczyles mu jak kobieta.. napisz po mesku...Ty napewno przeczytales 1 post ze to chodzi o motocykl?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam.. wytlumaczyles mu jak kobieta.. napisz po mesku...
eehhhh żeby wszystkie kobiety tak tłumaczyły o co im chodzi... życie z nimi byłoby prostsze.
lewy ty piszesz o serwisie swojej panny czy motocykla?
a to jest jakaś różnica? i o moto się dba aby jeździć bezpiecznie i o kobietę sie dba, aby w ogóle jeździć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w złym dziale ale na forum normalnie wstyd poproś 5 latka to ci pokaże ...Wybacz ale te pytanie jest w stylu "Jak się wiąże sznurówki w bucie” Zamiast pisać i pytać o takie pierdoły idę np: do sąsiada i pożyczam te głupie imbusy i odkręcam .Nic do ciebie kolego nie mam ale pisząc takie posty robisz z siebie moto- inwalidę który nie potrafi zrobić najmniejszej pierdoły przy swoim sprzęcie .Bez urazy ale tak to wygląda no i powodzenia na przyszłość życzę z motorkiem i mam nadzieje że się coś z mieni w twoim przypadku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99% spust paliwa z gaźników w Bandycie to imbus 3mm. Pewności nie mam, bo od 2 miesięcy nie mam już Suki.P.S. Bardzo dobre, profesjonalne klucze imbusowe Bondhus za ok. 27PLN na alledrogo. Jednak do tych śrubek polecam imbusy kuliste, bo dojście zwykłym jest utrudnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiejcie się ale też kiedyś o mało nie założyłem takiego tematu. Pytanie nie było by banalne gdyby np chodziło o wykręcenie świec. Miałem kiedyś taki problem, kupiłem moto i były w zadupku oryginalne hondowskie klucze więc myślałem że klucz do świec który tam był będzie pasował. Mordowałem się 2h i nie odkręciłem żadnej świecy. Dodam że z okienka serwisowego nie widać czy klucz pasuje. Wkurzyłem się strasznie jak się okazało że klucz był za duże i tyle czasu zmarnowałem. Nie wiem w takim razie co on robił w kluczach motocyklowych ale jak widać też miałem podobny problem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.