Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jawa 350 Ts :) No To Zaczęły Się Schody


Rekomendowane odpowiedzi

I Ty się dziwisz, że to jeździć nie chciało???
hmm, no wiesz co najśmieśniejsze że to jeździło, a problem był tylko z odpaleniem. Podkreślam jeszcze raz, że ja kupiłem JEŻDŻĄCY motocykl , a rozebrałem go dla swojego widzimisię, właśnie po to żeby sprawdzić co jest do wymiany, co jest zużyte, etc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

czy ktoś z forumowiczów ma może możliwość wrzucenia zdjęć przedniego i tylnego zawieszenia? Z tyłu chodzi mi o mocowanie wahacza w ramie oraz ułożenie napinaczy po obu stronach, a z przodu o cały układ pomiędzy dolną a górną półką...z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam. Posiadam ten przecudowny motor jakim jest jawa 350 ts i mam spore problemy z nim.z poczatku nie chciała mi na zimno palic myslałem że słabą kompresje ma ale sprawdziłem i 10,5 ma to chyba nie tak żle? wyczytałem na forum że jest nie uszczelniona komora korbowa\ rozebrałem silnik wymieniłem simeringi założyłem nowe pierścionki (wiem że to hu.... da ale zawsze cos , wymieniłem tą prostokątną zasówke miedzy kraterami i dalej nie chciała palic jak nalezy. pojechałem do gościa żeby mi zapłon ustawił ustawił mi dojechałem do domu i znowu to samo. pojechałem jeszcze raz do niego i powiedział mi ze półośka wału wie obraca. to rozebrałem jeszcze raz silnik zawiozłem wał do regeneracji i powiedziałem gosciowi że półośka chyba mi sie obraca bo zapłonu nie można ustawic to mnie wysmiał i powiedział że nie ma takiej mozliwosci żeby sie obróciła. sprawdził wał i mówił żebym go założył bo dobry jest.założyłem go kupiłem nową krzywke nowe przerywacze nowe kondensatory nowe swiece i dalej coś ją boli.Macie jakis pomysł co to może być??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten nowszy mam z ssaniem do góry. mi sie wydaje ze gaźnik w porzadku zakładałem do kolegi jawy i chodziła dobrze. wszystkiego próbowałem i nie mam pojęcia. coś z zaplonem chyba jest zapale dam jej obroty jak wykręce swiece to okadzone są a powinny być czyste tak mi sie wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.