Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Uchwyt/y Dla Pasażera


skorpuch

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie, dupa mojego bandziora wyglada tak:http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?showtopic=32293W efekcie pasazer (ktory puki co jeszcze sie nie trafil, ale pewnie zawsze sie ktos nawinie) nie ma sie czego zlapac. Chcialem doroboc jakies uchwyty, ale nawet nie wiem pod jakim haslem szukac tego na allegro i czy w ogole da sie dostac taka klame.Czy da rade zrobic dwa uchwyty po bokach (tak jak leca sruby) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to pasażer (nawet jak będzie to facet) musi się troszkę przytulić do ciebie i oprzeć ręce na baku albo złapać Ciebie w pasie. Jak byłem pasażerem to podczas przyspieszania trzymałem sie kierowcy (normalnie ręce trzymały jedna drugą prawie luźno, kiedy kierowca szybciej przyspieszał musiałem sie trzymać mocniej, a on wiedział wtedy ze przegina;), a podczas hamowania (leci sie w przód) opierałem sie na baku żeby nie wpadać na kierowce bo to przeszkadza.Trzymanie się za rączki z tyłu przeszkadza w prowadzeniu motocykla (tył motocykla żyje swoim życiem - rzuca i buja się w korku), nie jest specjalnie bezpieczne dla samego pasażera w przypadku jakby ten przeleciał do tyłu i nie zapewnia tej komunikacji z kierowcą (chyba nie powiesz - eej stary przeginasz! bo bedziesz leżał).Tak ja robiłem, tak robiły moje plecaczki i na ogół się sprawdzało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki jak najbardziej, niech sie tulą heheh Owszem byl jeden pasażer i potwierdzam tu Twoje słowa, przy każdym przyspieszeniu lecialem do tylu razem z nim, przy hamowaniu mialem go na plecach. Nie ukrywam, ze mi to przeszkadza. Dlatego chcialbym zamontowac uchwyty po bokach na dwie rece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.