Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dziursko :)


Boban

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy problem z kumplem ;)nie wiemy co moze byc przyczyna tego ze motocykl dławi od 8-10 tys...a po 10 idzie jak burza gazniki zostaly zsynchronizowane-na starym filtrze,dalej byla dziura wiec zalozylismy nowy filtr k&n ,znowu synchro no niby troszke lepiej ale dalej czuc zdlawienie..zaworow nie slychac.prosze o konkretne wypowiedzi a nie jakies pierdoly co niektorzy wypisuja nie wnoszac nic do tematu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ze wina swiec, jak lipne swiece to kilka razy mogly byc zalane i sa do wywalenia wiec zadna roznica czy poprzedni wlasciciel wymienial. sprawdz je - jaki maja kolor, czy sa mokre, wygrzej, wytrzyj dokladnie, sprawdz szczelinomierzem odleglosc elektrody od konca swiecy i porownaj to z serwisowkapotem wkrec i obadaj czy sie zachowuje lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem... do 7 tysiecy dławił się, a pozniej szedł normalnie... Z góry założyłem świece, i kiedy kupiłem, z braku kluczy udało mi się wymienić jedną. Ale wyczyściłem też film powietrza(K&N) - i problem zniknął... więc albo ta jedna świeca była kaprawa(w co wątpię) i sądze że to jednak był wtedy problem filtru. Co nie znaczy że u Ciebie jest tak samo.PS. Wczoraj odkręciłem airbox całkiem i udało mi sie wymienić reszte świec, jestem z siebie dumny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamMam ten sam problem w Hondzie cbr f3 od 4-6 tys sie dławiNatomiast od 7 tys obrotów ciagnie jak nalezy, a na luzie nie ma takiego problemu i wkreca sie prawidłowo.Były regulacje, czyszczenie i tak nic nie pomogłoMoze ma ktos pomysł?
ja mam, źle założony rozrząd. zorientuj się kto i co przy rozrządzie grzebał jak już odpadną Ci wszystkie inne opcje. ja tak miałem-obiawy te same i kombinowałem wciąż z gaźnikami, świecami, kablami WN i pół roku zeszło niż idea takiej niedbałości przyszła mi do głowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.