Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Cbr 125 Zdławienie


kamillo_93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jaki jest najprostszy sposób zdławienia CBR 125? Ile to bd kosztować? Chciałbym ją tak zdławić do jakichś niecałych 10 KM... Predkość max z 80-90...A założenie przełożen żeby miał max z 80 ale miał świetnego buta jest możliwe?Pytam bo nie posiadam prawa jazdy A1, ale mam 16 lat, 3 lata kierowca motoroweru, i przeszkodą jest mama, nie chce mi pozwolić kupna motoru jadącego ponad 100... A za jakieś 2 lata mógłbym ją spowrotem odblokować i miałbym zwykła 125. Z góry dzieki za odp, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest mały problemźle myślisz tzn dobrze kombinujesz ale tak się nie da ;/125 to 125 i musi by A1 - jeśli chcesz zgodnie z prawem, zdławienie Ci nic nie da masz prawko (kartę motorowerową/dowód) upoważnia cię to do jazdy motorowerem nie przekraczającym CHYBA 40 czy tam 60 km/h oraz 50cm3.moja rada:kup aprlke 50(80) albo yamaszine 80 bądz jakieś inne "cuś" jak nie lubisz skuterów, powiem Ci że taka 80cm ładnie już śmiga ;)jest jeszcze inna opcja ;) dużo osób tak robi lecz teraz sie coraz bardziej za to biorą ;/kupujesz NSR 125 rejestrowana na 50 i gra ;) zostaje Ci przeszkoda "Mama"mi też tak mówiła "Nie będziesz jeździł motorem!!" i co ? i jeżdżę ByQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o czymś takim że jedzie się do serwisu który zajmuje się blokowaniem motocykla z 125 na 50. Wystawia Ci papiery i potem na legalu rejestrujesz na motorower:) A możesz zrobic tak że naprawdę Ci go zblokują lub zblokują na papierku:). Na mamę pomysłu nie mam ja z moimi rodzicami walczyłem od 4 lat aż w końcu ich zmogłem i teraz sobie mam gs'ika:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.