Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Prostowanie Klamki


hanssx

Rekomendowane odpowiedzi

Nie podgrzewał bym, bo stalowa raczej nie jest a wszelkiego rodzaju stopy w wyniku przemian zachodzących pod wpływem temp mogą się rozlecieć ... Prostowałem dużym kluczem oczkowym u siebie i rób to dosyć "delikatnie", powoli odginając nie na chamca ale pewnie na to wpadłeś z tym,że wiesz docelowo lepiej kupić nowa bo po jakimś czasie może pęknąć... Kobietka moja kochana mi kiedyś moto położyła na zoli i się klama sprzęgła dosyć ostro wygięła wyprostowałem i parę tysi już zrobiłem z tą klamką i mam nadzieje ze nie pęknie kiedyś w czasie jazdy:) Pozdrawiamps. tyle czasu pisałem ze już 2 posty sie pokazały:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie peknie nie jedna klamke tak prostowałe i nic im nie ma. imadło mały palnik zagrzewasz ja i prostujesz jakims kawałkiem rurki i bydzie gites
polecam ja uzywam palnika:) i klucza francuskiego a dokladniej jego tylniej czesci i daje...co do pekania klamek to moze w polsce to nie jest popularne ale we francji to chlopaki nawet specjlanie klamki nacinaja zeby przy glebie palcow nie zlapalo bo byly takie przypadki...pewnie moja wypowiedz zostanie zlinczowana:) haha ale to tak samo jak kupujesz motonga z krzywymi lagami??? odrazu jest beee??? go*** prawda laga to cienka rura i duzo sily nie trzeba zeby ja wygiac...co innego rama...osobiscie wole kupic motocykl po glebie juz z krzywymi lagami niz kupic go i byc nie swiadomy tego ze jakies patałachy prostowaly w imadle polki i lagi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dwojga "złego" jak na mój gust lepiej nie podgrzewać... bawić i wyginać może sie fajnie łatwo i w ogóle ale naprężenia, utlenianie, struktura i te sprawy mogą dać o sobie znać... najbezpieczniej kupić nówkę ale jak się bawić to bez podgrzewania...
bez podgrzewania peka od razu:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego nie prostuj.Kiedyś będziesz musiał nagle zahamować (lub wysprzęglić) i zostanie Ci klamka w dłoni.
Racja racja racja !! Nowo PORZONDNO ( nie gównolit jakiś za 14 zł ) wcale tak dużo nie kosztuje , żeby czeba było na tym szporować . Nie oszczendzej stary na takich rzeczach !!! , jo cie prosza . Lepij wypić osiem piw mniej w sobota , a nawet w dwie , ale kupić sie to nowe - dużej sie pożyje. Wyciep ta staro klamka do hasioka i nie oglondej sie za niom nawet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie prostuj nie kupuj podróbek...w ogóle już nie jeździj tym sprzętem kup se nowy bo to za duuuże Ryzykoaż mi krew w żyłach mrozi
Radze słuchać...w zeszłym sezonie akcesoryjna klamka mi została w ręce... na szczęście po zahamowaniu ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w drogowym sprzęcie klamki od zwalniacza bym nie prostował,co innego od sprzęgła, ale to zależy od rodzaju stopu aluminium, w crossie prostowałem młotem na ziemi i jest jak nowa,a ze zwalniacza jest tak przycięta ze juz przy najgorszej glebie nie mozna jej zgiąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.