Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Szukam Mechanika Do Mojego Bandziorydła


jakmor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mi ostatnio nawalił mój Badziorek:/ (nawalił mi na trasie:()Z przypadku trafił do Pit Stopu w Sosnowcu. Serwis ma dobrą opinie. I myślę ze po odbiorze dołączę do grona zadowolonych klientów.Wcześniej serwisowałem w Booster Katowice i tez było bardzo pozytywnie tylko długo się czeka na termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

junkol ? nie polecam!!! wymieniałem w mojej inazumie naped u junkola. naped wymienil , ale zapomnial dokrecic srube, trzymajaca tylny zacisk hamulca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w skutek czego sruba wypadla i podczas hamowania zacisk obkrecil sie wokol osi!!!!!!!!!!!!!!!!! zrywajac przewody hamulcowe .dodam ze bylo to ostre hamowanie -całe szczescie ze nic sie stalo,i jakims cudem uniknalem dzwona . Na szczescie predkosc nie była duza .Ale nie trudno sobie wyobrazic co by sie stało gdybym jechał szybciej.pozniej okazało sie ze brakowało jeszcze sruby mocujacej osłone łancucha ale to juz szczegol .Kierowałem sie opiniami na forum o "junkolu"(pozytywne) a ze czesto jestem w tychach to oddałem mu sprzet i o mały wlos nie przyplacilem tego "gleba" .Sam junkol tlumaczył sie ze to nie on skladał motocykl do kupy tylko jakis koles ktorego zatrudnil .moze czas zeby go zwolnic !!!!!!. tyle na temat junkola dodam jeszcze ze on sam zachowal sie ok mozna powiedziec ze sie cos tam przejał ale chyba qrw..a jest czym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż.Rozumiem Cię i Twoje niezadowolenie, bo to dotyczy Twojego motocykla.Jednak sam napisałeś, że Junkol zachował się OK.Każdy popełnia czasem błąd, a najważniejsze jest to że ktoś potrafi się do tego przyznać i go naprawić.Zdecydowana większość ludzi, która robi u niego swoje motocykle jest zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bład hmmmm mozesz to nazwac bledem tylko ze przez takie bledy mechanika mozna sobie narobic niezłe" kuku" Mając wlasny zaklad i przyjmujac pracownikow trzeba tez brac odpowiedzialnosc za ich "poczynania a,z tego co wiem nie jestem pierwszym komu koles spierd. robote.wiec odddajac swoja maszyne do Jukola upewnijcie sie ze to on sam skladal wam moto a najlepiej sami wszystko sprawdzcie bo mozecie zawitac w dziale "ku przestrodze" jak przy hamowaniu nagle zabraknie wam hebli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja Ci polecam Jarka - Moto Tech w Tychach. Sklep z serwisem ma na osiedlu A zaraz obok stacji diagnostycznej. Bardzo konkretny mechaniker, zna sie na rzeczy i jest tani...
Ja właśnie dlatego szukam kogoś bo jak dotąd to właśnie Jarek robił mi moto ale na dzień dzisiejszy chyba ma inne problemy na głowie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

A ja czytam:http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?...5&hl=junkoliiii widze to: Dobrze wyposażony warsztat i co najważniejsze Junkol SAM naprawia motocykle
To był czas, gdy nie zatrudniał nikogo przyjacielu, to po pierwsze.Po drugie faktycznie nie powinna mieć miejsca niedokręcona część. Może Junkol to czyta i się zastanowi nad jakimiś oględzinami końcowymi, zanim maszyna potoczy się na własnych kołach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

OMIJAJ PARTACZA JUNKOLA Z DALEKA!

Znajomy oddał mu do roboty VFR. Motocykl przed jego grzebanina chodził jak należy, przychodzi po odbiór i zalane swiece. W nerwach mechanik nie poczuwa sie wogóle do winy za zalane swiece. Dodatkowo nie poskrecane boczne osłony. Nie wiem co robili z motocyklem ale z pokrywy zaworów cieknie olej tak że kapie z motocykla. Głupie tłumaczenie że nie on składał motocykl tylko jego kolega to kto tu jest mechanikiem?

W moim motocyklu zdiagnozował walnieta uszczelke pod głowicą dodam że w tym roku wyszło na jaw że to nie było to! W moim sprzecie kapał olej i okazało sie że walniety był oring z kanału gdzie jest świeca zapłonowa w tym roku przy wymianie swiec zauwazyłem że zaczyna znowu lecieć, okazało sie że oringi pamietaja fabryke, wystarczyło je wymienic i spokój zwłaszcza że wczesniej nie było zadnych objaw ze to uszczelka pod głowica. Skasował mnie za robote i czesci 1200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omijajće tego partacza junkola świece zalane moto nie pali hu....mnie szcelił a do wymiany był regulator napięća po kilku kur..... i hu.... łaskawie wymianił dwie świece i na dwuh garak wracałem a na odhodne usłyszałem ''czego ja oczekuje od japoni ,,tak jak by vfr-ka to nie był moto tylko wuzek golowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.