Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Potrzebny Dobry Mechanik,zabrze,katowice.


sprytny78

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Kolego Bolo.To napisz chociaż jaki masz motocykl i co konkretnie Ci spieprzyli z tą regulacją na Stalmacha.Bo ja w przeciwieństwie do Ciebie jestem zadowolony.Pełny profesjonalizm i znajomoś tematu.Usterka usunięta szybko i nie drogo.Pozdro.
Honda ntv 650. Regulacja zaworów, gaźników (czyszczenie, regulacja, synchro). Motorek chodzi jak chodził a możliwe, że gorzej a mechanik wmawia, że tak ma być (nierówna pracasilnika, strzelanie w tłumik na wolnych obrotach i przy hamowaniu silnikiem). Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak się składa, ze znam mechanika i w Zabrzu i ta sama osoba pracuje w serwisie Kawasaki PZMot w Chorzowie. Ja osobiście polecam go nie ze względu na to, że to już niedługo mój mąż będzie ale z tego względu, że zna się na tym co robi i nikomu za skórę jeszcze nie zalazł ;) Ar2rM go dobrze zna więc jak mi nie wierzycie zapytajcie jego ;) pracuje w serwisie kawasaki ale serwisuje wszystkie motocykle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jet komedia nagle wyrosły 3 strony tematu w którym wieksza częsć to jednopotowcy z ki wi kąt jeżdzący na ch*** wie czym i przekrzykujący sie"ci" "tamci" a nawet nie miejący argumentacji.Co do ratki to też ciężko znaleć w gronie znajomych dobrą opinie .więkzość to neutralne i negatywnePuki co nie ma co oceniać .Też pracuje w branży i nietety w tych czasach wyrobić renomę jaką miał ratka jest nieziemsko ciężko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jet komedia nagle wyrosły 3 strony tematu w którym wieksza częsć to jednopotowcy z ki wi kąt jeżdzący na ch*** wie czym i przekrzykujący sie"ci" "tamci" a nawet nie miejący argumentacji.Co do ratki to też ciężko znaleć w gronie znajomych dobrą opinie .więkzość to neutralne i negatywnePuki co nie ma co oceniać .Też pracuje w branży i nietety w tych czasach wyrobić renomę jaką miał ratka jest nieziemsko ciężko
Akurat większość wypowiadających się w temacie póki co wiadomo skąd jest i wiadomo czym jeździ (patrz opisy użytkowników forum). A ilość postów akurat niekoniecznie musi mieć jakieś większe znaczenie w tejże dyskusji.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mocno polecam Tomek Motor:http://www.tomekmotor.com.pl/index.php?id=1Tomek przyjechał do mnie do garażu, ocenił motor, zapakował go na auto i zabrał do siebie.Bardzo dobre podejście ma do klienta, nie naciąga na niepotrzebne koszty. Widać że zna się na tym co robi i zależy mu żeby klient który raz u niego zostawi moto już dalej nie szukał innych mechaników.Polecam zadzwonić jakoś na dniach ponieważ teraz praktycznie zero ruchu i ja z dani na dzień umówiłem się na zabranie motoru. W linku opis kosztów.http://forum.motocykle.slask.pl/szukam-pomocy/7/15322/page/1 Post edytowany: 16.01.2011 00:04

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

A co myslicie o J&K na Siemianowickiej 5 , Dąbrówka Mała obok Wariant 2 ?? Czy ktoś tam coś serwisował ??

Ja dzisiaj zawiozłem do Warianta na Siemianowicką i zobaczymy (uszczelnienie głowicy, wymiana sprzęgła, regulacja gaźników i wymiana opony) Słyszałem że J&K jest ok, ale było zamknięte :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.