Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Potrzebny Dobry Mechanik,zabrze,katowice.


sprytny78

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje namiar na jakiegos dobrego mechaniola do mojej VT 1100 w Zabrzu lub Katowicach,ale odpada Ratka,koles z Grzybowic czy Toka Motor z Rudy Śl(Mam z nimi złe doswiadczenia...)Ktos kto by sie znał na gaźnikach i ogólnej mechanice jak i corocznym serwisie.Hilfe!!
napisz jakie masz relacje z ratka bo mnie tez wch** zrobili ostatnio i serwis sie chyba psuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy w Mikołowie dośc fajną grupe motocyklistów,ok 15,16 osób,i wszyscy na niego narzekaja...Koledze nie potrafili znaleźć usterki,motor był słaby,krztusił sie itp....no okazało sie że jedna swieca nie paliła...Masakra jakas.Moze i sam Ratka jest w porzo ale jego pracownicy ponoc juz nie...Nie wspomne juz o KOSMICZNYCH cenach,rodem z NASA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie,juz jakiś czas jeżdzę do R i jakoś nie mogłam narzekac na obsługę, wszystko szło sprawnie, bez późniejeszych poprawek, zgodze się,ze jest kolejka,ale to chyba dobrze świadczy, nie?Obawiac, to sie można wstawienia sprzeta do pustego serwisu...a 15 os , to nie wszczyscy,zwazywszy na mikołów:D ceny - cenami... znaja sie, sa dobrzy , to sobie licza za to...poleciłam ich znajomym i jak na razie nie obrywam za to ;) a propo tego co proponuje Wicher, czytałam już jakies info ,ale znajomi coś mówili żeby jednak uważac...hehehe a tak w ogóle, to jak juz narzekacie na fachure Ratki, to właśnie w polecanym Zabrzu pracuje ich ex mechanik ;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam kolesia, u którego kupiłam i serwisuje moje moto.Jest nim TOMEK Motor z Katowic:KLIKTomek często wyjeżdża za granicę po sprzęty i jakby się ktoś nie umiał do niego dodzwonić to podaję nr tel do Bartka-mechanika, który u niego pracuje: 607-588-156.Kolesie szybko i solidnie naprawią Ci sprzęta-ja tam się jeszcze nigdy na nich nie zawiodłam I GWARANTUJĘ CI, że będziesz w 100% ZADOWOLONY !!!Pozdrawiam,AsiA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie,juz jakiś czas jeżdzę do R i jakoś nie mogłam narzekac na obsługę, wszystko szło sprawnie, bez późniejeszych poprawek, zgodze się,ze jest kolejka,ale to chyba dobrze świadczy, nie?Obawiac, to sie można wstawienia sprzeta do pustego serwisu...a 15 os , to nie wszczyscy,zwazywszy na mikołów:D ceny - cenami... znaja sie, sa dobrzy , to sobie licza za to...poleciłam ich znajomym i jak na razie nie obrywam za to ;) a propo tego co proponuje Wicher, czytałam już jakies info ,ale znajomi coś mówili żeby jednak uważac...hehehe a tak w ogóle, to jak juz narzekacie na fachure Ratki, to właśnie w polecanym Zabrzu pracuje ich ex mechanik ;))))
Wybacz ale nawet średnio inteligentna osoba się domyśli co robisz na tym forum i po co się tu wypowiadasz. To już kolejny post jakiś dziwnych nowych osób na tym forum które usiłują zrazić ludzi do naszego serwisu. To naprawdę nie fajne. Bracia motocykliści szkoda gadać, smutno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamur,nie uważam się za żadną "dziwną" osobę...Nie fajne jest ,że TY mnie w tym momencie obrażasz."...szkoda gadać..."Dziwnie się składa, że po samym początku postu nie widać aby ktoś obrażał Wasz serwis...chyba jakiś przewrażliwiony jesteś Kolego... pewnie nie bez podstaw w takim układzie...powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No serwis u ratki jakby sie psul. po wyminiae przewodow nie otzrymalem moich starych gdzies zaginely. moj kolega tez zostawil tam juz fure kasy a pewne bardzo niefakjne niedociagniecia byly. ja sie z nimi juz nie bede zadawal. za drodzy sa i jada na renomie ktora chyba powoli traca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

No serwis u ratki jakby sie psul. po wyminiae przewodow nie otzrymalem moich starych gdzies zaginely. moj kolega tez zostawil tam juz fure kasy a pewne bardzo niefakjne niedociagniecia byly. ja sie z nimi juz nie bede zadawal. za drodzy sa i jada na renomie ktora chyba powoli traca.
Znajomy bardzo sobie chwalił serwis "Ratka". Ja natomiast zawiodłem się na polecanym mechaniku z Zabrza na Stelmacha. Nie potrafili wyregulować mi moto wmawiając, że chodzi dobrze (nierówno i strzela w tłumik) i kasując przy tym spore pieniądze. Narzędzi też nie mają za bardzo. Żałuję, że nie pojechałem do Ratki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ratki korzystałem tylko z hamowni, więc nie wypowiadam się o jakości serwisu- nadmienię tylko, że podejście do klienta jest moim zdaniem wzorowe. Natomiast miałem okazję wykonać drobną naprawę w Boosterze i polecam ich jak najbardziej- nie ma ich na Twojej liście "z góry odrzuconych". Mały przykład : zamówiłem uszczelkę, która w trakcie naprawy okazała się zbędna, gdyż poprzednia idealnie"zeszła" i nadawała się do ponownego użytku. Nie musieli mnie o tym informować a nie dosyć, że tak zrobili to jeszcze nie zapłaciłem za tą zamówioną dla siebie- została u Nich. Atmosfera też bardzo w porządku.P.S. Off Top Kolega pyta o serwis a wy tu z tranwestytami wyskakujecie. Brawo A może tak uwagi przez PW wymieńcie sobie ?I naprawdę nikt rozsądny nie będzie sugerował się jedną czy dwoma negatywnymi opiniami- zawsze ktoś tam z czegoś nie będzie zadowolonya ma prawo do własnej opini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy bardzo sobie chwalił serwis "Ratka". Ja natomiast zawiodłem się na polecanym mechaniku z Zabrza na Stelmacha. Nie potrafili wyregulować mi moto wmawiając, że chodzi dobrze (nierówno i strzela w tłumik) i kasując przy tym spore pieniądze. Narzędzi też nie mają za bardzo. Żałuję, że nie pojechałem do Ratki.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.