Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moto-alarm.


Tomek_K.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.Panowie pomóżcie proszę wybrać alarm. Czy ktoś z Was się na tym zna?1. FOX 100 THUNDER http://www.foxalarm.pl/index.php?option=co...3&Itemid=632. Patrol Line HPS 447A http://www.4bikes.pl/product_info.php?products_id=28713. Meta LEGOS 3 http://hadron.pl/sklep/product_info.php?cP...products_id=777Ewentualnie czy ktoś z Was posiada/ł jeden z wymienionych alarmów?PozdrawiamTomekPS Drugim zabezpieczeniem będzie blokada tarczy Xena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, miejcie się na baczności! Złodzieje już w tej chwili współpracują z wróżbitami w celu ustalenia Waszych adresów.
Ciebie sie wydaje ze Dlogie Palce to kapletne Idioty?? Gdyby tak bylo to by nie bylo Kradzizey , ale widze ze z Geniuszem mam do czynienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... to zalezy z jakich przyczyn zakaldasz alarm?? jesli z powodu ubezpieczenia to jedna z ubezpieczalni ( a jak wiadomo w PL tylko 3 firmy podjely sie ubezp. motocyklli) to Allianz wymaga alarmu z atestem politechniki swietokrzyskiej, tzn alarm musi miec homologacje czego nie ma np patrol. potrol jest zakladany we wszystkich motocyklach yamaha przez autoryzowane serwisy i przez nie goraco polecane ale kiedy przychodzi co do czego zeby pozniej moto ubezpieczyc okazuje sie ze nie ma atestu i w ten sposob wydajemy okolo 400-500zl i jestesmy w duzym D:] Ogolnie wszystkie te 3 alarmy sa bardzo dobre i sprawdzone, wszystkie rozladowywyja szybko akumulatory, ogolnie alarm bardzo fajna rzecz ale aku szybko pada... jak co polecam foxa mam kolsia ktory zaklada tego typu alarmy i to za niewielka cene. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Finalizuję w tym tygodniu zakup mieszkania. Po zmianie meldunku droga do zakupu motocykla stanie otworem.
Gratuluje.. mieszkanie wazna sprawa.. tez jestem po wszystkich zalatwieniach meldunowych i tylko jescze remont musze zrobic.ogolnie co do tajli do motocykla to dam Ci rade... jak bedziesz miec moto, to wtedy kupuj tajle bo niewiadomo jescze co Ci sie zmieni po drodze.. zima idzie, Ty bedziesz miec mnostwo czasu na zastanawianie sie i nigdy nic nie wiadomo...chociaz scottoiller i alarm to takie w miare uniwersalne urzadzenia..co do alarmu to faktycznie Allianz przy AC wymaga zeby alarmy mialy certyfikaty (do sciagniecia z ich strony) i ja w gixie mam immobilizer zblizeniowy.. oddalam sie na 10 m na dluzej niz 10 sekund i immo sie uzbraja.Fajna sprawa i chyba najtansza przy tych wszystkich innych alarmach bo kosztowalo mnie to 125 zł i 150 zalozenie (wszystko musi byc na fakture udokumentowane)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać nazwę immobilizera?Zanim zakupię motocykl mogą minąć grube miesiące, bo wybredny gad ze mnie i byle czego nie kupię. Dlatego skompletowałem już strój, wszystkie płyny, filtry, świece, Xene, pokrowiec, oliwiarkę i inne duperele, aby przed wiosną już się nie stresować tylko z uśmiechem na twarzy czekać na pierwszy sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego skompletowałem już strój, wszystkie płyny, filtry, świece, Xene, pokrowiec, oliwiarkę i inne duperele
Co do Xeny to nie wiem dokładnie jaką masz na myśli, ale lepiej kupić najpierw motocykl i do niego dobrać tajle - z tego co pamiętam to jakaś Xena z alarmem na tarczę nie pasowała np. do tarczy w Shadow 600.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.