Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motocykl Na Wtrysku A Akcesoryjny Wydech


Trollsky

Rekomendowane odpowiedzi

czescplanuje kupic cos takiegohttp://cgi.ebay.de/AUSPUFF-LEOVINCE-ALU-HO...id=p3286.c0.m14i tu moje pytanie, czy musze pojechac po zamontowaniu tych kominów na jakąs diagnostyke ? czy komputer pokładowy sam sobie wszystko poustawia ?słyszałem i takie i takie opinie i dlatego pytam tutaj bo wiem ze pare osob sie na tym zna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czescplanuje kupic cos takiegohttp://cgi.ebay.de/AUSPUFF-LEOVINCE-ALU-HO...id=p3286.c0.m14i tu moje pytanie, czy musze pojechac po zamontowaniu tych kominów na jakąs diagnostyke ? czy komputer pokładowy sam sobie wszystko poustawia ?słyszałem i takie i takie opinie i dlatego pytam tutaj bo wiem ze pare osob sie na tym zna
Komp sobie wszystko sam poustawia, chociaz ja na ktoryms przegladziewgralem mapy zaplonu pod K&N + Open Exhaust, pewnie tez kilka kuni przybylo poza walorami akustycznymi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy czy poza efektem wizualnym i audio chcesz miec inne Jesli tak to powinno sie zestroic to np. poprzez zmiane map zaplonu, czasu wtryskow itp itd. ale bez PC to nie ma wiekszego sensu zeby po wymianie tylko wydechu robic takie rzeczy. Poza tym zwykle zmiana wydechu psuje charakterystyke i tylko w bardzo niewielu przypadkach podnosi moment obr i minimalnie moc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o bas , ktorego po prostu nie ma.kosma myslisz ze charakterystyka silnika sie lekko popsuje jak załoze dedykowany wydech do konkretnego modelu ?
Bas bedzie a odnosnie psucia.... nie mam pojecia co sie stanie w tym konkretnym przypadku. Jesli wydech jest na prawde dedykowany to jest kosmicznie drogi. W innym przypadku jest on dedykowany do wiecej niz jednego modelu a najczesciej takze i marki a co za tym idzie slabo zestrojona bedzie calosc. BAwilem sie w rozne tlumiki zarowno w samochodach jak i motocyklach i w wiekszosci przypadkow na hamowni wyszlo ze .... jest słabszy.Choc kazdy z nich ryczał piekniej Mimo wszysttko w tym przypadku moze byc zupelnie inaczej ale ja bym sie na rewelacje (poza akustycznymi) nie nastawial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie efekt na seryjnym wydechu i filtrze w 954 oraz 929 był taki,że jazda na moto w granicach 5-11k obrotów wyczuwało się że moto jak by coś lekko dusiło.A po założeniu filtra i komina sport (nie musi byc akurat Leo ale ja taki miałem) moto lepiej się spisywał w środkowym i górnym zakresie obrotów.Wyczuwalne to było szczególnie na 3/4/5/ biegu w 929 nawet na 2 biegu Ps a co do brzmienia było trochę głośne,ale ładnie mruczał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA kiedys mierzylem swoja stara suke i powiem Ci ze bez dbK miala wiecej niz producent pisal. powinna miec 95db z i 102 bez a miala 111 po 200 km wolnym tempem glowe chcialo rozwalic. za glosne wydechy sa do dupy! aaa to byla yosimura 2x TRC2 tysiaki to dosc drogo ale naoewno nie jest to cena dedykowanego tylko do jednego modelu btw.teraz sie zachwycam GP EVO II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.