Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Miał Miejce Tragiczny Wypadek!


bneg

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!!! Nazywam się Benio (nk Benio.pl). To nie jest śmieszny czy durny dowcip. Sprawa jest naprawdę poważna!!! We wtorek tj. 26 maja bieżącego roku ok. godz. 15 w Łodzi miał miejsce wypadek drogowy z udziałem jednego z naszych kolegów motocyklistów mieszkającym w Bielsku-Białej, w którym prowadzący samochód osobowy wymusił na Łukaszu bo tak gość ma na imię; pierwszeństwo po czym zbiegł z miejsca wypadku nie udzieliwszy pomocy poszkodowanemu. Łukasz świadomie przed wypadkiem położył motocykl a sam poszedł ślizgiem po jezdni niestety uderzył plecami o krawężnik, skutkiem czego jest pęknięcie 2 kręgów szyjnych oraz złamanie odcinka lędźwiowego co zaskutkowało operacją która uratowała jego życie ale niestety wsadziła go wózek inwalidzki, nasz kolega nie prędko o ile wcale pojeździ na maszynie. Smutne to fakt.W tym cholernym bólu i prze..banym cierpieniu pozostaję z nim na dobre i niestety tego jest wiecej i złe. Zwracam się do was przyjaciele jeżeli macie jakiś pomysł jak pomóc w tej sytuacji to proszę dajcie znać. Piszcie na adres [email protected]łem taki pomysł żeby zrobić zrzutkę na rehabilitację dla Łukasza wsparcie i jakaś pomoc od naszej wielkiej motocyklowej rodziny mu się należy dajmy mu przynajmniej kroplę tego co miał i nadzieje że może kiedyś będzie jeszcze mieć!!!!!!!!!!!Pozdrawiam!!!!!!!!Benio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie , wielka graba dla ciebie ,że stoisz przy kumplu w takiej chwili . Sprawa jest jeszcze świeża , poczekaj na działanie oficjeli ( policja ) . Może namierzą tego kierowcę samochodu . Macie jakichś świadków ? Jeżeli go namierzą - sprawa prosta - sąd , renta dożywotnia , odszkodowanie .Jeżeli nic się nie urodzi temat jest szeroki . Można naprawdę dużo zdziałać angażując się , ale nie licz na wielkie pieniądze które ktoś ci przeleje na konto , a raczej na pomoc w małych kroczkach ( transporty na rehabilitacje , zakup leków itp) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kierowca puszki zbiegł z miejsca zdarzenia, a policji nie uda się go namierzyć, to w takiej sytuacji będzie można dochodzić odszkodowania od Ubezpieczeniowego Funduszy Gwarancyjnego. Oni wypłacają podobnie jak ubezpieczyciel więc istnieje szansa na odpowiednie finansowe zabezpieczenie Twojego kolegi. Mam nadzieję, że rehabilitacja przyniesie spodziewany skutek. W tej chwili ważne jest, żeby monitorować sprawę na policji, zebrać jak największą liczbę świadków, że faktycznie było wymuszenie i sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia. Jeśli sprawa na policji się szybko zakończy będzie można wystąpić o zaliczkę na poczet kosztów leczenia itp. Jeśli potrzebowałbyś więcej info odezwij się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kierowca albo raczej cos co dostało prawko za furmanke pszenicy został zatrzymany z tego co wiem świadkowie się sami zgłaszali i Policja w ciągu 20 minut zatrzymała tego palanta. Mało tego prorok nakazał sanki!! Także tak jak mówicie renta będzie ale najważniejsze się nie poddać. Osobiście nie licze na miliony zebrane chciałbym poprostu żeby to pokryło może jakąś część wydatków na leki dojazdy itp. ..................Będzie kur... dobrze mam nadzieje a to ona umiera ostatnia, z waszą pomocą damy radę pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest sprawca, to podpowiedz rodzinie żeby udała się na policje i poprosiła o dane ubezpieczyciela tego samochodu i numer polisy OC. Trzeba szybko zgłosić roszczenie o wypłatę zaliczki na poczet kosztów leczenia np. 20 tyś., Ubezpieczyciel może ściemniać, że czekać na wynik postępowania karnego, ale jak się go przyciśnie to będzie płacił. Poza tym trzeba uważać na postępowania sprawcy w toku postępowania przygotowawczego, bo jeśli zbiegł z miejsca zdarzenia to ubezpieczyciel będzie mógł żądać od niego zwrotu wszystkiego co wypłacił na rzecz Twojego kolegi. Może coś kombinować, wskazywać nowych świadków itp. tu jest zagrożenie, bo w grę mogą wchodzić gigantyczne kwoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. dotarl do mnie link do tego posta i powiem tak. Mieszkam w bielsku znam sie troche na prawie ubezpieczeniowym i mam dojscia do instytucji ubezpieczeniowych oraz do pewnej firmy ktora specjalizuje sie w pomocy w uzyskiwaniu jak najwiekszego ubezpieczenia w jak najkrotszym czasie..jezeli cos z tych rzeczy moze wam sie przydac dajcie znac a ja zaczne dzialac w odpowiednim kierunku.pozdro i szacun za inicjatywe..oby wiecej takich ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziekuje wszystkim za dobre slowo i chec wsparcia. Kontaktowalem sie z rodzina Łukasza; powiedzieli wraz z Nim że jak narazie to fakt iż wszyscy jesteśmy z nim i wspieramy to najwieksza pomoc, środki materialne mają zabezpieczone, jeżeli chodzi o rehabilitacje to tez jeżeli okaże się że trzeba zrobić jakąś akcje napewno mnie poinformują, a ja z kolei dam wam znać i razem zdiząłamy więcej.Pozdrawiam i jeszcze raz wilekie dzieki!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprawy sie trochę rozjaśnily tzn: Łukasz po rehabilitacji i fizykoterapii ma .... CZUCIE POD KOLANEM I MROWIENIE W PALCACH.... to nie wszystko rokowania sa takie ze ma byc przewieziony do wroclawia na pewien zabieg (osrodek badawczy) w ktorym moze zostac zrekonstruowany rdzen, wiem wiem jeszcze tego nikt nie dokonal ale on moze bedzie pierwszy mam wraz z przyjaciolmi nadzieje ze bedzie chodzil pozdrawiam wszystkich i prosze 3mcie kciuki .................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.