Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Proszę O Spotkanie :-)


suchy88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam właśnie się zainteresowałem tematem motorów :-) nie miałem z tym nigdy doczynienia i w związu z tym czy byłby ktos chętny na spotkanie pogadać pokazać maszyne i takie tam :-) Mieszkam w Łaziskach Górnych ale dojazd do Katowic itd nie jest problemem. Superby było gdyby ktośz GS500F sie znalazl :-) Mój nr gg: 6068004 Pozdrawiam :-)Ps. Mam nadziej ze dział ogólny nie jest złym wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bądźcie tacy przyjaźni, mało teraz jest kradzieży? Gość podjedzie obejrzeć sprzęt który potrzebuje i rąbnie wam go sprzed nosa. Zdarzały się takie przypadki. Jak chce niech kupi a nie takie jaja. W dzisiejszych czasach najlepiej pilnować własnego nosa, nie pokazywać nie chwalić się bo pewnego niedzielnego poranka bedziesz chciał iść na moto a jego nei bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze na wszelki wypadek niech kazdy zamuruje drzwi do garazu i wbetonuje kola w podloge, na pewno nikt nie ukradnie sprzeta ;) Jakby chlopak chcial ukrasc to Allegro daje mu takie pole do popisu ze hej, moze sobie nawet kolor wybrac. Nie ma co wpadac w paranoje, po prostu otwarty jest na nowe znajomosci, pewnie slyszal od znajomych ze motocyklisci to porzadni i pomocni ludzie, a tu z niego zaraz geja zrobili...Nie wiem co Ci doradzic kolego, na Chudowie wiele sie tez nie dowiesz, chyba ze masz zamiar dosiadac sie do kazdego stolika i zagadywac... Ja zrezygnowalem z takiego pomyslu po tym jak mijalem w niedziele, wydawalo mi sie, znajoma twarz z forum jakies dziewczyny na Diversion w kolorze zielono-morskim, usmiechnalem sie ale zostalem zmierzony takim zabójczym wzrokiem, ze nawet slawnych pociskow mi sie odechcialo i pojechalem do domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze na wszelki wypadek niech kazdy zamuruje drzwi do garazu i wbetonuje kola w podloge, na pewno nikt nie ukradnie sprzeta ;) Jakby chlopak chcial ukrasc to Allegro daje mu takie pole do popisu ze hej, moze sobie nawet kolor wybrac. Nie ma co wpadac w paranoje, po prostu otwarty jest na nowe znajomosci, pewnie slyszal od znajomych ze motocyklisci to porzadni i pomocni ludzie, a tu z niego zaraz geja zrobili...Nie wiem co Ci doradzic kolego, na Chudowie wiele sie tez nie dowiesz, chyba ze masz zamiar dosiadac sie do kazdego stolika i zagadywac... Ja zrezygnowalem z takiego pomyslu po tym jak mijalem w niedziele, wydawalo mi sie, znajoma twarz z forum jakies dziewczyny na Diversion w kolorze zielono-morskim, usmiechnalem sie ale zostalem zmierzony takim zabójczym wzrokiem, ze nawet slawnych pociskow mi sie odechcialo i pojechalem do domu
Hejo, to byłam ja, czemu nie zagadałeś???Byłam zła, bo się umówiłam ze znajomymi na Chudowie i nie dojechali na miejsce spotkania i nie raczyli poinformować mnie o tym fakcie, a ja tam na darmo goniłam zamiast sobie gdzie indziej pośmigać, następnym razem po prostu mnie zaczep, a chętnie bym skonsumowała pociski w Twoim towarzystwie, hehe Mam nadzieję, że się nie gniewasz, ale też jakoś trudno było mi zaczepiać obcych ludzi, żeby sobie z kimś pogadać :-/Ale jest mi bardzo miło, że mnie ktoś kojarzy pozdrawiam i do jakiegoś konkretniejszego zobaczyska następnym razem,AsiA Diverka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo, to byłam ja, czemu nie zagadałeś???
Hah gdybys tylko widziala swoj wzrok nie mialabys watpliwosci czemu.... Tak powaznie to nie bylem pewny wlasnie, a nie chcialem wyskakiwac z tanim dyskotekowym tekstem "czy my sie skads nie znamy" ;) Nastepnym razem nie omieszkam zagadac, a wczesniej wykrzywic gębę w bardziej przyjacielskim grymasie, zebys nie miala watpliwosci ze nie mam zlych zamiarow, bo moze ten wzrok wynikal z nieczytelnego komunikatu niewerbalnego ktory nieswiadomie wyslalem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na zamku w Chudowie co czwatek (choć sporo osób przyjeżdża też w weekendy) są spotkania motocyklistów z okolicy, maszyn są setki nawet. Zależnie od pory roku i pogody, ludzie zaczynają się zjeżdżać od 15 do 20.A rozsławione pociski to kulki ziemniaczane smażone na oleju które można nabyć w punkcie gastronomicznym, wśród innych potraw i napojów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.