Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Szukam Pomocy Eugeot Xr6


maks88

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie!!! jestem nowy na forum Pierwszy raz mam i pierwszy raz jezdze na motorowerze i mam go drugi sezon... chcialbym mu juz zmienic silnik na jakis mocny ale nie wiem jaki by pasowal do peugeot xr6 i czy w ogóle jest możliwość włożenia innego silnika...blagam o pomoc bo jezdzilem po warsztatach a tam mi gadali ze takimi zabawkami sie nie bawia...:-(a jakos nie chce sie z nim rozstawac tylko chce mu silnik dac na mocniejszy zeby zaje-fajnie pyrkal hehe... powiedzcie mi jaki SILNIK MU DAC i czy to wykonalne (((((PROSZE)))) od 250 do 600.Pozdro. moje gg 12944329.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAPOMNIAL ((((WÓŁ)))) JAK CIELECIEM BYL...... OD CZEGOS NAUKE JAZDY TRZEBA ZACZAC !!!!A WY TO OD CZEGO ZACZYNALISCIE OD 1000???? CO CWANIACZKI WYDAJE MI SIE ZE Z DZIECMI PISZE I POWIEM WAM DZIECI JEDNO TE TEKSTY ZOSTAWCIE SOBIE RODZICOM ALBO KOLEGOM JAK WAM NA TO POZWOLA .....PAMIETAJCIE O JEDNYM NIE MA GLUPICH PYTAN SA TYLKO GLUPIE ODPOWIEDZI KTORE WIDAC W POSTACH POD MOIM PYTANIE BO JA SIE NA TYM NIEZNAM I MAM PRAWO NIE WIEDZIEC....MYSLALEM ZE WSZEDLEM NA FORUM DLA DOROSLYCH ALE JEDNAK SIE POMYLILEM WIDAC ZE TU SA TYLKO DZICI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze,panie dorosły wyłącz tego caps locka...Po drugie usiądź,weź dwa głębokie wdechy i wydechy(żebyś sie nie udusił) i pomyśl logicznie.Czy nie prościej i logiczniej jest sprzedać to cudo co tam masz i kupić coś mocniejszego? Wg Twojego rozumowanie ktoś kto kupuje GS 500 na początek,po jednym czy dwóch sezonach wkłada do niego silnik z CBR 600 bo na GSie mu wygodnie było ino kucy za mało?Jak już sie najeździ to wkłada silnik z Hayki i lata.Gratuluje takiego rozumowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.