Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zgubiłem Portfel Dowod Prawko Itd...


Sebek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Zgubiłem portfel z wszystkimi dokumentami jakie miałem,najprawdopodobniej wypadł Mi na trasie Auchan Mikołow mniej wiecej Skapłem sie koło salonu KIA w łaziskach ze go nie mam. Jakby ktos znalazł prosze o kontakt.Dla znalazcy jakies 5 dyszek sie znajdzieWszystkie dukmenty z mojej suki tam były.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to mosz przejerombane, watpie zeby 5 dych wynagrodziło znalazce
Nosz kur.a. Zakładając, że masz OBOWIAZEK oddać rzecz znalezioną to co ma znaczyć wynagrodzenie. Dokument nie ma wartości, więc nie masz jak policzyć 10% od dokumentów...Dla kogos normalnego to portfel i cudze dokumenty nie mają wartości materialnej... dla krętaczy i owszem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiedze ze mas zproblem taki jak ja mi tydzien temu wywialo wszystkie dokumenty z plecaka na trasie katowice-gliwice A4 i tak jak ty ni emam prawka dowodu i wszystkich innych papierow wiec tez bede wdzieczny jak by ktos znalazl na tej trasie portfer z dokumentami choc to malo prawdopodobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś odda ale wątpię czy się w ogóle znajdą - bo w obu przypadkach zgubione podczas jazdy. Kto przy zdrowych zmysłach zatrzyma się w trakcie jazdy zauważając "coś " leżącego na drodze. No i nie wspominając o tym ,ze następni jadący za wami mogli je po prostu "zwalcować ".Współczuję latania po Urzędach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zróbmy wielką akcje poszukiwania dokumentów :-))))) zrobimy zbiurke karzdy przyniesie coś na rozgrzeanie i będziemy szukac zrobimy jakiegos rgyla na poboczu i będziemy szukac co o tym sądzicie ja się pisze trzeba pomuc potrzebującym w poszukiwaniu dokumentów.ja zawsze nosze w portwelu kartke z napisem "jak znajdziesz mój portfel to zadzwoń pod numer...... a ci sie odwdzięcze za znalezienie" bo nigdy nie wiadomo kiedy się go zgubi w telefonie mam tez podobny napis "jak znajdziesz mój telefot to odeślij mi chociasz karte sim na podany adres" dużo miejsca w portwelu nie zajmuje a w razie czego wiadomo gdzie się z ty zgłosić hahahahahahahah. życze powodzenia oby się odnalazł i jeśli możecie pozbierajcie swoich znajomych i pojeżdzijcie moze jeszcze tam gdzieś lerzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak cuda się zdarzają,Portfelik się znalazł!!! Znalazł go uczciwy chłopak obdzwonił znajomych i jakoś do Mnie trafili:) Niech to będzie przestroga dla innych Dokumenty Tylko i wyłącznie w wewnetrznej kieszeni!(w sumie do innego działu mogłem to dać) Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie fakt, że tak się ta sprawa skończyła Jakoś w lutym miałem podobnie, dokumenty wypadły mi z kieszeni zewnętrznej (!) w czasie jazdy. Znalazła je pewna starsza pani (pani Krystyna, pozdrowienia ) i zadzwoniła do firmy gdzie pracuję, namiar wzięła z mojej wizytówki wewnątrz portfela. Kasy nie chciała wziąć za cholerę, więc podrzuciłem jej w niedługim czasie bukiet kwiatów ;) Oby więcej takich uczciwych ludzi, a dla wszystkich nauczka - dokumenty w wewnętrznej kieszeni kurtki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.